5 val ​​​trukmės, praktinis fotografijos seminaras „Kompozicija ir spalvos“ orientuotas į praktinius mokymus, Vilniuje ir Kaune!

išparduota

Šiandien Masinis.lt ir Fotokursai.lt Jums siūlo įsigyti bilietą į 5 val. trukmės fotografijos seminarą „Kompozicija ir spalvos“ orientuotas į kompozicijos ir spalvų panaudojimo mokymus už puikią kainą!

  • Fotoseminaro pagrindinis tikslas – išmokti teisingai išdėstyti objektus kadre;
  • Seminaro trukmė 5 val;
  • Tiksli lokacija bus nurodyta užsiregistravus.

Seminaro datos:

  • 2018 m. sausio 31 d. Vilniuje, nuo 18 val, adresu: Vytenio g. 52, (Brazzi studio);
  • 2018 m. sausio 30 d. Kaune, nuo 17 val, adresu: Pramonės pr. 4A, (Pixel Hub).

Praktinis fotografijos seminaras „KOMPOZICIJA IR SPALVOS“ Seminaro metu detaliai susipažįstama su įvairiomis kompozicijos taisyklėmis, sužinoma, kaip teisingai išdėstyti objektus kadre, kuriuos taškus fokusuoti ir akcentuoti. Praktinio mokymo metu fotografuojamas paruoštas natiurmortas. Išmokstama, kaip teisingai sustatyti natiurmortą, panaudojant spalvas ir formas. Taip pat sužinoma, kaip rasti įdomiausius rakursus. Po kursų mokėsite teisingai dėlioti kompoziciją ir gebėsite lengvai išreikšti savo mintį bei idėją nuotraukoje. Išmokite įamžinti gražiausias akimirkas profesionaliai ir džiuginkite nuostabiomis nuotraukomis!

Seminaro metu turėti savo naudojamą fototechniką.

Tam, kad gebėtumėte profesionaliai užfiksuoti Jums svarbų gyvenimo momentą, įamžinti sudominusį objektą ar sukurti išliekamąją vertę turint žmogaus portretą, vien brangios ir profesionalios technikos neužtenka - ypač svarbu yra gebėjimas panaudoti žinias bei įgūdžius, kurių puiki proga pasisemti fotokursų metu! Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.fotokursai.lt.

Apie pardavėją

UAB Sun Bunny
Telefonas: 8 609 79955
El pašto adresas: info@fotokursai.lt
Nuoroda:

loading...