Pramogos bei apgyvendinimas 10 asmenų kompanijai - švenčių, seminarų ir poilsio centre „Kirkšnovė“! Kuponas galioja iki balandžio 30 d. visoms savaitės dienoms!

išparduota

Norite pailsėti draugų kompanijoje, tačiau nežinote arba neradote tinkamos vietos? Šiandien Masinis.lt ir Krikšnovės šeimininkai parengė Jums puikų pasiūlymą - 10 asmenų apgyvendinimą Dubysos regioniame parke įsikūrusioje sodyboje, baidarių pramogas, pirties malonumus bei kitus privalumus už puikią kainą!

Krikšnovės sodyba įsikūrusi - Dubysos regioniniame parke, vaizdingame žalumoje paskendusiame slėnyje, išsiskiriančiame gamtos įvairove: Kirkšnovės ir Dubysos upių santaka, šaltinio versmėmis, giliu tvenkiniu, tankiai apaugusiomis kalvomis, žymiuoju Darbutų piliakalniu ir pasivaikščiojimo takais. Čia pavargę nuo miesto šurmulio ras ramybę, o mėgstantys aktyvų poilsį ar norintys švęsti – įvairių pramogų bei neribotas idėjų realizavimo galimybes.

Vandens mylėtojams: skirtingi baidarių maršrutai.

Sportuojantiems: tinklinio ir krepšinio aikštelės, stalo tenisas, treniruokliai ir daugybė takų takelių pasivaikščiojimams. Vakarais jėgas galėsite atgauti tradicinėje lietuviškoje pirtyje, po kurios puikiai atgaivins įspūdingos vandens kaskados.

Ištisus metus galite ilsėtis, švęsti šventes, organizuoti pobūvius, konferencijas, seminarus, stovyklas ir kitus renginius.

Jūsų paslaugoms – erdvūs, gražiai įrengti kambariai su WC, dušais ir kitais patogumais, konferencijų salė su atvira terasa bei pobūvių salė su židiniu bei gardus maistas.

Krikšnovės sodybos pagrindinės vertybės: rūpestingumas ir paslaugumas, nuoširdumas ir pagarba bei gamtos puoselėjimas, o svarbiausia – laimingi klientai, todėl užtikrinsime malonią jūsų viešnagę švenčių, seminarų ir poilsio centre.

Į kupono kainą įskaičiuota:

  • Nakvynė kambariuose be patogumų iki 10 asmenų grupei (bendri WC ir dušas);
  • 5 baidarių nuoma (1 kartas);
  • Pirtis (2 val);
  • Kepsninę, iešmus kepimo groteles, malkas.

Kuponas galioja visomis savaitės dienomis!

Apie pardavėją

UAB "Krikšnovės sodyba"
Telefonas: 8 620 99222
El pašto adresas: info@kriksnove.lt
Nuoroda:

loading...

Dovanų kuponai