Romantiškas nakvynė dviems - švenčių, seminarų ir poilsio centre „Kirkšnovė“! Kuponas galioja iki balandžio 30 d.! Skirkite laiko vienas kitam!

išparduota

Pasiilgote ramybės ir buvimo tik dviese? Norite būti arčiau gamtos, pailsėti ir mėgautis ilgais pasivaikščiojimais? Šiandien Masinis.lt ir švenčių, seminarų ir poilsio centras „Kirkšnovė“ siūlo Jums romantišką nakvynę dviems asmenims, kubilo arba pirties malonumus, pasivažinėjimą dviračiais ir kitus gamtos teikiamus malonumus už puikią kainą!

Krikšnovės sodyba įsikūrusi - Dubysos regioniniame parke, vaizdingame žalumoje paskendusiame slėnyje, išsiskiriančiame gamtos įvairove: Kirkšnovės ir Dubysos upių santaka, šaltinio versmėmis, giliu tvenkiniu, tankiai apaugusiomis kalvomis, žymiuoju Darbutų piliakalniu ir pasivaikščiojimo takais. Čia pavargę nuo miesto šurmulio ras ramybę, o mėgstantys aktyvų poilsį ar norintys švęsti – įvairių pramogų bei neribotas idėjų realizavimo galimybes.

Vandens mylėtojams: skirtingi baidarių maršrutai.

Sportuojantiems: tinklinio ir krepšinio aikštelės, stalo tenisas, treniruokliai ir daugybė takų takelių pasivaikščiojimams. Vakarais jėgas galėsite atgauti tradicinėje lietuviškoje pirtyje, po kurios puikiai atgaivins įspūdingos vandens kaskados.

Ištisus metus galite ilsėtis, švęsti šventes, organizuoti pobūvius, konferencijas, seminarus, stovyklas ir kitus renginius.

Jūsų paslaugoms – erdvūs, gražiai įrengti kambariai su WC, dušais ir kitais patogumais, konferencijų salė su atvira terasa bei pobūvių salė su židiniu bei gardus maistas.

Krikšnovės sodybos pagrindinės vertybės: rūpestingumas ir paslaugumas, nuoširdumas ir pagarba bei gamtos puoselėjimas, o svarbiausia – laimingi klientai, todėl užtikrinsime malonią jūsų viešnagę švenčių, seminarų ir poilsio centre.

Įsigytas kuponas suteikia teisę į:

  • 1 nakvynę dviems asmenims standartiniame kambaryje;
  • Pasivažinėjimą dviračiais (2 val);
  • Kepsninę, iešmus, kepimo groteles, malkas;
  • Pramogą pirtį arba kubilą (pasirinktinai).

Pasiūlymas galioja visomis savaitės dienomis!

Apie pardavėją

UAB "Krikšnovės sodyba"
Telefonas: 8 620 99222
El pašto adresas: info@kriksnove.lt
Nuoroda:

loading...

Dovanų kuponai