Švęskite šventes - švenčių, seminarų ir poilsio centre „Kirkšnovė“! Iki 50 asmenų, su pokylių sale, prabangiu maistu ir nakvyne - gamtos apsuptyje!

išparduota

Planuojate gražią šventę, tačiau niekaip negalite apsispręsti dėl vietos, ar šventė bus su nakvyne i kokias vaišes patiekti susirinkusiems svečiams? Šiandien Masinis.lt ir Krikšnovės sodybą turi Jums puikų pasiūlymą! Su šiuo kuponu Krikšnovės sodybos vadovai pasirūpins, kad Jūsų svečiai būtų apnakvindinti, prabangiai pamaitinti ir šventė vyktų modernioje pokylių salėje! O ko daugiau reikia, kad šventė būtų nepamirštama!?

Krikšnovės sodyba įsikūrusi - Dubysos regioniniame parke, vaizdingame žalumoje paskendusiame slėnyje, išsiskiriančiame gamtos įvairove: Kirkšnovės ir Dubysos upių santaka, šaltinio versmėmis, giliu tvenkiniu, tankiai apaugusiomis kalvomis, žymiuoju Darbutų piliakalniu ir pasivaikščiojimo takais. Čia pavargę nuo miesto šurmulio ras ramybę, o mėgstantys aktyvų poilsį ar norintys švęsti – įvairių pramogų bei neribotas idėjų realizavimo galimybes.

Vandens mylėtojams: skirtingi baidarių maršrutai.

Sportuojantiems: tinklinio ir krepšinio aikštelės, stalo tenisas, treniruokliai ir daugybė takų takelių pasivaikščiojimams. Vakarais jėgas galėsite atgauti tradicinėje lietuviškoje pirtyje, po kurios puikiai atgaivins įspūdingos vandens kaskados.

Ištisus metus galite ilsėtis, švęsti šventes, organizuoti pobūvius, konferencijas, seminarus, stovyklas ir kitus renginius.

Jūsų paslaugoms – erdvūs, gražiai įrengti kambariai su WC, dušais ir kitais patogumais, konferencijų salė su atvira terasa bei pobūvių salė su židiniu bei gardus maistas.

Krikšnovės sodybos pagrindinės vertybės: rūpestingumas ir paslaugumas, nuoširdumas ir pagarba bei gamtos puoselėjimas, o svarbiausia – laimingi klientai, todėl užtikrinsime malonią jūsų viešnagę švenčių, seminarų ir poilsio centre.

Įsigytas kuponas suteikia teisę į:

  • Iki 50 asmenų nakvynę su patogumais;
  • Prabangų maistą;
  • Pokylių salę;
  • Bei visa sodybos teritorija.

Galimi pasirinkimo variantai:

  • 2100 Eur už 3500 Eur vertės šventę, iki 50 asmenų, spalio mėnesį;
  • 2450 Eur už 3500 Eur vertės šventę, iki 50 asmenų, lapkričio mėnesį;
  • 3150 Eur už 3500 Eur vertės šventę, šventę, iki 50 asmenų, gruodžio mėnesį.

Apie pardavėją

UAB "Krikšnovės sodyba"
Telefonas: 8 620 99222
El pašto adresas: info@kriksnove.lt
Nuoroda:

loading...

Dovanų kuponai