Labai stilingas ir prabangus moteriškas „CERRUTI 1881“ laikrodis „SCATOLA SOGNO“ (CT68282X1iR032)! Puiki dovanos idėja!

išparduota

Stilingas ir prabangus laikrodis, neretai puošia labiau nei papuošalai. Masinis.lt Jums siūlo garsaus gamintojo prabangų ir stilingą „Cerruti 1881“ laikrodį už puikią kainą!

Įsigykite „Cerruti 1881“ laikrodį Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur bus pristatytas į namus VISOJE LIETUVOJE!

  • Labai elegantiškas, originalaus dizaino, moteriškas laikrodis „CERRUTI 1881“ iš kolekcijos „SCATOLA SOGNO“;
  • Korpusas 32 x 20 mm pločio, su dangteliu, jie pagaminti iš nerūdijančio juvelyrinio plieno, dailiai papuošti Swarovski kristalais;
  • Mechanizmas: šveicariškas „RONDA 762“ - kvarcinis, vandens atsparumas iki 3bar;
  • Apyrankė odinė, jos ilgis kartu su korpusu sudaro 19,5 cm;
  • Stikliukas: padidinto atsparumo mineralas;
  • Garantija: 24 mėn. tarptautinė gamintojo garantija;
  • Pakuotė: firminė „CERRUTI 1881“ medinė dėžutė laikrodžiams.

CERRUTI 1881 – tai žinoma Italijos mados imperija: drabužiai, aksesuarai, kvepalai.

CERRUTI 1881 – fantazijos ir elegancijos, šiuolaikiškumo ir amžino grožio galia.

CERRUTI 1881 prekinio ženklo laikrodžiai panaikino ribas, skiriančias du skirtingus laikrodžių pasaulius: tradicinių, klasikinių laikrodžių ir ryškių, neįprastų madingų laikrodžių. Tradicinis stilius asocijuojasi su pastovumu, madingumas – su pokyčiais. Atrodytų, šių priešpriešų sujungti neįmanoma, tačiau tai sugebėjo įgyvendinti CERRUTI 1881.

CERRUTI 1881 yra ištikima klasikiniam dizainui, bet tuo pačiu nuolat pritaiko naujas originalias, stebinančias savo neįprastumu ir kontrastais, idėjas. CERRUTI 1881 laikrodžių dizainas kupinas džiaugsmo ir gyvenimiškos energijos, asocijuojasi su itališku gyvenimo stiliumi, kuriame vyrauja nepakartojamas individualumas.

CERRUTI 1881 laikrodžių gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės medžiagos ir šveicariški mechanizmai. Apyrankės ir korpusai gaminami iš nerūdijančio juvelyrinio plieno, naudojami mineralinis ir sapfiro stiklai, Swarovski kristalai, nemažiau kaip 7 mikronų IP aukso danga.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...