PREKĖS SANDĖLYJE! Neįtikėtinai viliojanti kaina už bambuko pluošto kojinių rinkinius!

išparduota

Vyrai, norite būti stilingi ir jaustis patogiai? Kas gali būti geriau už švelnias it šilkas bambukines kojines, kurias patogu dėvėti su bet kokia avalyne ir bet kokiu oru. Šiandien Masinis.lt siūlo Jums įsigyti bambuko pluošto kojinių rinkinį už dar patrauklesnę kainą! Skubėkite pasinaudoti naudinga šios dienos akcija, nes bambuko pluoštas švelnesnis už medvilnę, o jo tekstūra - kaip šilko.

Įsigykite kojines Vilniuje, Kaune už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur kojinės bus pristatytos į namus VISOJE LIETUVOJE!

Bambuko pluošto vyriškos kojinės yra labai minkštos ir gerai praleidžia orą. Bambuko pluoštas yra plonas, tačiau patvarus ir tvirtas.

Dėl unikalios bambuko pluošto mikrostruktūros, prakaitas sugeriamas greičiau, negu iš bet kurios kitos medžiagos. O svarbiausia tai, kad bambuko pluoštas turi anti bakterinių savybių. Lietuvos nacionalinio visuomenės sveikatos tyrimų centro mikrobiologijos laboratorijos tyrimų duomenimis, medžiagoje iš bambuko verpalų nesivysto kai kurie mikrobai.

Apie prekę:

  • Kojinių dydis: 39-42 (4 porų rinkinys) ir 43-46 (5 porų kojinių rinkinys);
  • Spalvos rinkiniuose: 4 porų rinkinys - juodos kojinės, 5 porų rinkinys - 1 pora juoda, 2 poros tamsiai pilkos-tamsiai mėlynos spalvos ir 2 poros šviesiai pilkų;
  • Sudėtis: bambuko pluoštas 80 proc. bambuko pluošto viskozė, 17 proc. poliamidas, 3 proc. elastanas.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...