5.5 Eur už pasirinktos spalvos žaislinį lenktyninį automobilį, kuris šviečia, skleidžia muzikėlę ir automatiškai važiuoja, kad vaikas linksmai praleistų laisvalaikį!

išparduota

Puikus pasiūlymas kiekvienam berniukui, mėgstančiam mašinėles, kurios mirksi įvairiomis lemputėmis bei automatiškai važiuoja ir groja, todėl šiandien Masinis.lt siūlo įsigyti pasirinktos spalvos žaislinį automobilį kiekvieno berniuko džiaugsmui!

Įsigykite vaikišką mašinėlę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Žaislinis automobilis yra itin originalus ir daugiafunkcinis. Įjungus mygtuką jis važiuoja, sukinėjasi į visas puses. Taip pat mirksi automobilio ratai bei stogas ir groja graži muzikėlė. Tai tikras žaislinis lenktyninis automobilis, kuris vaiką ne tik sužavės, bet ir žaidimo procesas suteiks naudingumo. Bus lavinama vaiko smegenų veikla, kūrybiškumas, vaizduotė, taip pat bus puiki vaiko laisvalaikio praleidimo priemonė. Automobilio veikimui reikalingi 3 AA dydžio elementai.

Automobilio išmatavimai: ilgis - 21 cm, plotis - 12 cm, aukštis - 7 cm.

Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų!

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...