1 val asmeninė fotosesija su pegasusfoto.lt profesionalais! Tai geriausia dovana sau ir savo artimiesiems!

išparduota

Pažvelkite į save nauju žvilgsniu! Pasitikėjimo savimi jums suteiks profesionali asmeninė fotosesija Vilniuje arba Kaune! Ir visa tai - už vasariškai džiugią kainą!

Svajoji turėti nuotraukų kupiną fotoalbumą? Nori jas parodyti savo vaikams, o jei pasiseks, ir anūkams? Įsiamžink šiandien, džiaukis tuo ateityje!

Išskirtinė fotosesija, kurios metu kiekvienas pasijus tikru modeliu! Į netikėtą avantiūrą su foto objektyvu tave kviečia pegasusfoto.lt, puikiai pagaunantis kiekvieną svarbią akimirką, pasižymintis originalumu, natūralumu bei išskirtinumu.

Profesionali fotosesija pegasusfoto.lt - tai pagauta ir pajausta brangi tavo gyvenimo akimirka! Padovanok sau, draugams ir artimiesiems nepamirštamą pramogą!

Fotosesija vyks jums patogioje ir jaukioje aplinkoje: namuose, mieste, gamtoje - vietą galėsite pasirinkti patys arba drauge su fotografu. Kad nuotraukose atrodytumėte dar įspūdingiau merginai/moteriai makiažą atliks profesionali visažistė.padarys jums pačias geriausias nuotraukas!

Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, leisitės į nepamirštamą nuotykį su objektyvu. Veiksmas vyks profesionalioje foto studijoje arba jūsų pasirinktoje vietoje gamtoje, o su šiuo Masinis.lt kuponu jums priklausys:

  • Nepamirštama fotosesija Vilniuje ar Kaune;
  • Ne mažiau kaip 10 kokybiškų nuotraukų;
  • Galima panaudoti 2 aprangas;
  • Fotosesijos trukmė 1 val.

Nepraleisk progos pradžiuginti save ar savo artimuosius išties vertinga dovana ir gražiausias savo akimirkas paversti meniškomis nuotraukomis už ypatingai gerą kainą!

Apie pardavėją

Asociacija "Pegasus artis"
Telefonas: 8 620 94424
El pašto adresas: info@pegasusfoto.lt
Nuoroda:

loading...