1 val. trukmės trijų masažų kompleksas nuo galvos iki kojų su Tajų elementais, grožio studijoje „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Geriausias vaistas nuo nuovargio - profesionalus masažas. Norite pailsėti ir greitai atgauti jėgas ir jūs, tuomet pasinaudokite šios dienos pasiūlymu - trijų masažų kompleksas nuo galvos iki pėdų su Tajų elementais, kurį parengė jums „Dalios“ grožio studija už puikią kainą!

Šis masažas puikiai tinka, jei jūs:

  • Jaučiate išsekimą ir įtampą;
  • Esate dirglūs ir apatiški;
  • Praradote humoro jausmą;
  • Sunkiai sutelkiate dėmesį;
  • Kamuoja miego trūkumas ir galvos ar skrandžio skausmai;
  • Bandydami atsipalaiduoti karštligiškai galvojate vien apie rūpesčius.

Siūlome subalansuotą sprendimą gerai jūsų savijautai – trijų masažų kompleksą nuo galvos iki pėdų su Tajų elementais. Kompleksą sudaro profesionaliai atliekami pėdų, nugaros ir galvos masažai:

  • Pėdos masažuojamos pagal Tajų sistemą – atpalaiduojama nervų sistema, mažinama įtampa bei įvairaus pobūdžio skausmai, gerinama kraujo apytaka, gerinamos metabolinės organizmo funkcijos – medžiagų pasisavinimas ir organizmo valymas, sureguliuojamas miegas, stiprinama imuninė sistema. Po šio masažo jausite nepaprastą lengvumą ir gaivumą;
  • Nugaros masažas su akcentais į juosmens/kryžkaulio bei pečių/sprando sritis sumažina įtampos tonusą, išlaisvina reikalingą energiją, atpalaiduoja neigiamas emocijas, reguliuoja kraujo patekimą į smegenis ir tuo gerina protines funkcijas: atmintį, mąstymą, dėmesį. Pečių ir sprando masažas palengvina emocinę savijautą, leidžia nurimti ir atsipalaiduoti, suteikia žvalumo ir energijos;
  • Ypatingas galvos masažas – baigiamasis komplekso akcentas, siekiant gilaus ir maksimalaus atsipalaidavimo. Šis masažas slopina jautrumą, mažina dirglumą ir irzlumą, reguliuoja minčių chaosą, gerina miegą bei atstato protinę veiklą: grįžta susidomėjimas veikla, darbingumas, gebėjimas susitelkti ties užduotimis.

Masažų kompleksas subalansuotas taip, kad per valandą jūs palaipsniui pereitumėte į harmoningą būseną ir pajustumėte kūno bei sielos ramybę, o pasirinkę rekomenduojamą 8 - 10 masažų kursą, pasieksite dar geresnių rezultatų.

Paslaugos trukmė: 1 val.

Grožio studija Dalia kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...