12 Lt už 250 g žaliosios kavos „Santos“ miltelių pakuotę! Skanesnė ir kokybiškesnė kava kiekvieną rytą!

išparduota

Pradėkite gerti sveikesnę kava nei įprastai gėrėte! Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti250 g žaliosios kavos miltelių, kuri turi daugiau maistingųjų ir gerųjų savybių nei įprasta skrudinta kava!

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite žaliosios kavos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!


Žalioji kava savo skonio ir aromato savybėmis niekuo nesiskiria nuo mums įprastos tirpios kavos, nes pasižymi tokiu pačiu aromatu ir skoniu. Tokį pavadinimą žalioji kava pelnė, nes yra gaminama iš žalių (neskrudintų) kavos pupelių. Gamyboje naudojant žalias kavos pupeles išgaunamas ypatingas kavos ekstraktas, kuriame yra chlorogeno rūgšties. Ši rūgštis yra pagrindinė aktyvioji žaliosios kavos sudedamoji dalis. Chlorogeno rūgštis praktiškai yra sunaikinama skrudinant kavą, kai kavos pupelės praranda didžiąją dalį sukauptų mikroelementų, vitaminų ir rūgščių, kurių yra žaliose kavos pupelėse.

Žaliosios kavos pupelėse ypač gausu chlorogeninės rūgšties, kuri pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir gali padėti apsaugoti organizmą nuo žalingų laisvųjų radikalų poveikio. Cholorogeninė rūgštis ypatinga tuo, kad ji gali paskatinti organizmą ieškoti energijos šaltinių, o vienas iš energijos šaltinių yra riebalai. Dar viena chlorogeninės rūgšties savybė yra galimybė palaikyti tinkamą cukraus kiekį kraujyje, dėl to organizmas nereikalauja papildomo cukraus kiekio, kurį mes dažniausiai kompensuojame saldumynais.

Naudojimas: į puodelį reikia įdėti apie tris šaukštelius maltos žalios kavos. Užpilti karštu vandeniu. Galima įsidėti šaukštą medaus. Po maždaug 5 minučių jau galima mėgautis kava. Rekomenduojama gerti žalių pupelių kavą prieš pusryčius (1-2 puodelius).

Savybės:

  • Brazilijoje užaugintas produktas;
  • Pobūdis: malta;
  • Svoris: 250 g;
  • Padeda kontroliuoti apetitą;
  • Skatina metabolizmą;
  • Skatina medžiagų apykaitos procesus;
  • Dalyvauja riebalų deginimo procesuose.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...