13 Lt už 26 Lt vertės 200 g. pakuotę natūralių, vertingų ir unikaliomis maistinėmis savybėmis pasižyminčių saulėje džiovintų GOJI uogų! Pristatymas visoje Lietuvoje!

išparduota
Nori sužinoti paslaptį kaip neprarasti jaunystės, grožio ir sveikatos??? Masinis.lt ir "Siono vartai" tau išduos šią paslaptį! Tad jau šiandien įsigyk amžinos jaunystės eliksyrą, kuris bus tikras atradimas tavo organizmui!

Šiandien siūlome 200 g pakuotę natūralių, vertingų ir unikaliomis maistinėmis savybėmis pasižyminčių, saulėje džiovintų GOJI uogų, kurios yra laikomos labiausiai senėjimo procesus lėtinančiu maisto produktu pasaulyje!

Dygliuotasis bei kininis ožerškis (Lycium barbarum, Lycium chinensis) auga Kinijoje, Mongolijoje i Tibeto Himalajuose. Vakaruose žinomos kaip "supermaistas". Šio pavadinimo goji uogos nusipelnė dėl itin turtingos sudėties.  Goji uogose labai daug (rekomenduojama dienos norma arba arti jos) geležies, seleno, vitamino B2. Jos taip pat yra vitamino C, kalio, cinko šaltinis.


Paprastai Goji uogos vartojamos džiovintos: su sausais pusryčiais, arbata, vienos kaip užkandis. Prekyboje taip pat būna goji uogų sulčių. Literatūroje nurodoma, kad žmonės, naudojantys kraują skystinančius vaistus, turėtų šiomis uogomis nepiknaudžiauti.

Tradicinėje Kinų, Tibeto ir Indų medicinoje goji uogos jau daugiau nei 6000 metų naudojamos žmogaus organizmui stiprinti.


Pastarojoje ORAC vertinimo sistemoje goji uogos yra 38 augalas tarp tirtų 300 žinomų natūralių antioksidantų. Sąrašo priekį užima daugiausia prieskoniniai augalai.


Reikia pabrėžti ir tai, kad Goji uogos turi: 2 kartus daugiau antioksidantų nei žalioji arbata, 3 kartus daugiau antioksidantų nei mėlynė ir net 5 kartus daugiau antioksidantų nei spanguolės.


PASTABA.  Tik natūraliai išdžiovintos uogos, pasižymi šiomis savybėmis. Dauguma rinkoje esančių uogų džiovinamos naudojant sierą. 


Apie pardavėją

UAB "Siono vartai"
Telefonas: 8 603 75033
El pašto adresas: sionovartai@gmail.com
Nuoroda:

loading...