14 litų už 28 litų vertės du vibro žiedus

išparduota

Daugiau aistros ir dar nepatirtų karštu ir aistringų pojūčių judviejų naktims! Šiandien Masinis.lt siūlo paįvairinti seksualinį gyvenimą ir įsigyti du vibro žiedus iš el. parduotuvės Bongai.lt Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje bei su pristatymu į kitus Lietuvos miestus už ypač mažą kainą.

 

Santykius stiprina ir meilės židinį kursto ne tik romantiški vakarai kartu, bet ir išradingas seksualinis gyvenimas. Pasirūpinkite, kad Jūsų miegamajame netrūktų seaksualių žaidimų ir kūrybiškumo!

 

Panirti į aistringus malonumus šį viliojantį pasiūlymą Masinis.lt šiandien paruošė su el. parduotuvė Bongai.lt, kurioje parduodamos vandens pypkės, pypkės, elektroninės cigaretės ir kt. reikalingi priedai. Taip pat šioje elektroninėje parduotuvėje rasite platų asortimentą pikantiškų meilės žaisliukų aistringoms naktims ir įvairių rūšių prezervatyvų, šmaikščių suvenyrų, masažinių aliejų, afrodiziakų labai palankiomis kainomis.

 

Pasinaudoję šiuo intriguojančiu šios dienos pasiūlymu, įsigysite du nepakartojamus malonumą moterims suteikiančius žaisliukus.

 

Vibracijos trukmė ~40min.

 

Siūlomi vibruojantys žiedai atitinka Europos sąjungos keliamus kokybės reikalavimus ir yra pagaminti iš silikono, todėl yra lankstūs, minkšti ir labai patogūs naudoti tiek be prezervatyvo, tiek su juo. Be to, žiedą labai patogu valdyti – jį įjungsite vos vienu mygtuko paspaudimu.

 

Vibruojantis žiedas skirtas stimuliuoti ir suteikti papildomą malonumą ne tik moterims, stimuliuojant klitorį, bet ir vyrams, vibracijai veikiant kaip papildomam dirgikliui.

 

Nepraleiskite progos į savo miegamąjį įsileisti aistrą kurstančių žaisliukų, o šiandien aistringi prisilietimai ir dar daugiau malonių pojūčių už ypač mažą Masinis.lt kainą!

Apie pardavėją

UAB "Amsterdamo vartai"
Telefonas: 8 643 24444
El pašto adresas: info@bongai.lt
Nuoroda:

loading...