1.4 val., viso kūno, tonizuojantis masažas, su masažiste - medike, masažo kabinete „Laikas masažui“, Vilniuje! Būkite sveiki ir dovanokite sveikatą!

išparduota

Jaučiate kad gyvenimo ritmas atima itin daug jėgų, o jų papildomai pasisemti neturite kur? Šiandien Masinis.lt ir „Laikas masažui“ Jums siūlo 1.4 val tonizuojantį masažą už puikią kainą!

Nuolat spartėjant mūsų gyvenimo tempui, daugėja ligų, kurias lemia įtampa. Masažas - viena iš seniausių priemonių, kuriuo žmonės naudojasi sveikatai gerinti ir šią dieną.

Masažas daro įtaką: nervų sistemai, raiščiams, sausgyslėms, kraujo ir limfos sistemoms, medžiagų apykaitai, vidaus organams, hormoninei būklei, raumenų spazmams.

Tonizuojantis masažas pagreitina kraujo ir limfos sistemas. Pagreitėja medžiagų apykaitą, tuo pačiu vyksta audinių deguonies terapija, kuri palengvina širdies darbą. Atliekant masažą taikomi maloniai atpalaiduojantys ir intensyvūs judesiai.

Masažo atlikimui ir įtrinimui naudojamas natūralus garstyčių aliejus su keliais lašeliais kvapnaus eterinio aliejaus.

Paslaugos trukmė: 1.4 val.

Masažą Jums atliks - masažistė - medikė Diana. Diana Druskininkų „Eglės“ sanatorijoje įgijo masažisto kompetenciją.

Dianos misija - suteikti žmogaus organizmo sistemai tiek vegetacinei, tiek nervų, sveikatos bei komforto būseną. Ji siekia, kad jau po pirmųjų procedūrų jaustumėtės geriau.

Artimam ar mylimam žmogui yra galimybė padovanoti nuostabią dovaną „Dovanų kuponą“

Apie pardavėją

Laikas Masažui
Telefonas: 8 656 15544
El pašto adresas: dianageroimiene76@gmail.com

loading...