15 Lt už silikoninius įdėklus į liemenėlę, su kuriais jūsų krūtinė taps didesnė vienu dydžiu bei atrodys stangresnė ir patrauklesnė!

išparduota

Norite turėti dailesnę, standesnę ir didesnę krūtinę be jokių plastinių operacijų? Siūlome puikią išimtį - silikoniniai įdėklai į liemenėlę su kuriais jūsų krūtinė taps didesnė vienu dydžiu bei atrodys stangresnė ir patrauklesnė! Nepraleiskite progos pasinaudoti Masinis.lt dienos akcija ir pabrėžkite savo moteriškumą!

Silikoniniai įdėklai į liemenėlę sukurti specialiai pagal moterų poreikius! Jie itin grakščiai suformuoja ir padidina krūtinę, taip pat suformuoja gundantį tarpelį tarp krūtų! Šie puikūs įdėklai puikiai prisitaiko prie bet kurios krūtinės formos ir nepastebimai ją modeliuoja. Įsidėjusi įdėklų beveik nejausite, nes silikono pavidalas yra ypač paslankus ir minkštas. Jums judant įdėklai prisitaikys prie visų kūno judesių ir jausitės patogiai. Žavėkitės didesne natūraliai atrodančia krūtine!

Galite juos įsidėti ir į maudymosi kostiumėlio viršutinę dalį. Įdėklai yra visiškai atsparūs vandeniui. Nuo šiol jūsų krūtinė atrodys tobula, kad ir kaip apsirengtumėte.

  • Pakuotėje - 2 vienetai.
  • Kūno spalvos.
  • Daugkartinio naudojimo.

Apie pardavėją

MB "Maksi"
Telefonas: 8 672 74898
El pašto adresas: prekesdid@gmail.com

loading...