18.8 Eur už grožio priemonę - 100 proc. natūralų „FEG“ blakstienų serumą, kuris skatina plaukelių augimą!

išparduota

Pamirškite priauginamas blakstienas! Masinis.lt kiekvienai save vertinančiai moteriai siūlo įsigyti 100 proc. natūralų serumą „FEG“ blakstienoms, kurie skatina plaukelių augimą! Su šiomis natūraliomis priemonėmis jau vos po 7 dienų pastebėsite skirtumą! Tai veikia!

Įsigykite blakstienų serumą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Apie blakstienų serumą „FEG“:

Tai unikali priemonė blakstienoms, kurios pagrindinė sudedamojo dalis yra bimatoprostas bei natūralūs ekstraktai: žalioji arbata, agurkai ir granatai, kurie ramina ir puoselėja jautrią akių odą.

„FEG“ profesionalus serumas blakstienoms - tai tikra revoliucija kosmetikos srityje, kuris sustiprina ir stimuliuoja plaukelių augimą. Unikali sudėties formulė itin giliai prasiskverbia į plauko šaknis, todėl aktyvuodamas šaknų svogūnėlių ląsteles, serumas lėtina senų plaukelių iškritimą ir skatina naujų augimą. Tai tikras atradimas visoms merginoms ir moterims, kurios svajoja apie gražias ir ilgas blakstienas bei vešlesnius antakius. Pamirškite priauginamas blakstienas ir antakių pieštukus, serumas padės pasiekti norimų rezultatų ir tikrai efektyviai!

Po serumo naudojimo blakstienų plaukas taps storesnis, ilgesnis ir gyvesnis.

Serumo savybės:

  • Bespalvis ir bekvapis;
  • 100 proc. natūralus augalinis preparatas;
  • Tai visiškai saugus produktas, nesukeliantis jokių nepageidaujamų pašalinių poveikių;
  • Medžiagos testuotos ir patvirtintos „FDA The Food And Drug Administration, JAV;
  • Efektyvi priemonė: jau po 7 dienų matysite pirmuosius rezultatus.
  • Talpa: 3 ml.

Kaip naudoti: Aplikatoriumi užtepkite blakstienų serumo ant viršutinio voko kraštelio palei blakstienų liniją. Serumas turėtų būti naudojamas kartą per dieną kiekvieną vakarą. Jei norite greitesnio efekto, galite naudoti serumą dukart per dieną: ryte ir vakare. Neverta naudoti serumo dar dažniau, nes tai nesuteiks jokio papildomo poveikio. Svarbu, kad produktas pasirinktą laikotarpį būtų naudojamas reguliariai, be pertraukų.

Efektas:

Blakstienų serumas „FEG“

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...