19 Lt už patogią ir tvirtą vaikštynę „Moon Walk“! Pirmiesiems mažylio žingsniams!

išparduota

Jūsų vaikutis jau atsistojo ant kojyčių ir jau nori žengti pirmus savo žingsnelius? Masinis.lt siūlo puikų pagalbininką jūsų vaikui - griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite patogią „Moon Walk - Moby Baby“ vaikštynę, kuri padės jūsų mažyliui įgyti vaikščiojimo patirtį bei išvengti skaudžių kritimų. O tėveliai galės stebėti ir nesibaiminti dėl kiekvieno ilgai laukto mažylio žingsnio.

Įsigykite vaikštynę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Vaikštynė sukurta profesionalų, siekiant išmokyti vaiką saugiai ir patogiai vaikščioti bei subalansuoti pusiausvyrą. „Moon Walk“ suteikia galimybę vedžioti vaiką viena ranka, nesusilenkiant ir neapsunkinant nugaros. Vaikštynę lengva ir patogu naudoti. Ji neužima daug vietos, todėl visada galėsite turėti ją su savimi. Lengvai sutalpinsite rankinėje, vežimėlyje ar vaiko krepšelyje.

„Moon Walk“ padės jūsų vaikui įgyti vaikščiojimo patirtį bei išvengti skaudžių kritimų. Vaikštynė pritaikyta vaikams nuo 6 iki 14 mėnesių. Su „Moon Walk“ vaikštyne jūsų vaikas galės judėti žymiai mobiliau ir saugiau.

Moon Walk vaikštynės savybės:

  • Išorinis sluoksnis - iš poliesterio ir medvilnės;
  • Reguliuojamas aukštis - iki 66 cm;
  • Plotis - 31 cm;
  • Tvirta ir patogi rankena;
  • Maksimali apkrova - iki 35 kg.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...