198 Lt už 18-os dalių puodų rinkinį "Royal Koch RK-1801B" su stikliniais dangčiais!

išparduota

Žiema - metas atsinaujinti! Ir ne tik spintą! Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti net 18-os dalių „Royal Koch RK-1801B“ modernaus dizaino puodų rinkinį, kurie tinka bet kokio tipo viryklėms! Griebkite šios dienos akcijos kuponą, nes nauji puodai - tai skanesnis maistas ir garantuotas malonumas jį gaminant!

Įsigykite „Royal Koch RK-1801B“ puodų rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 20 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Dažnai susiduriame su problema, kai reikia išsirinkti puodus savo virtuvei. Vis svarstote, kokį puodą pasirinkti? Koks puodas nekenksmingas mūsų sveikatai? Kokiame puode verdamas maistas nepraranda savo savybių?

„Royal Koch RK-1801B“ puodai pasižymi visomis kokybiškiems puodams būdingomis savybėmis. Puodų dugnas užtikrina tolygų įkaitimą. Taip sutrumpinamas gaminimo laikas, sutaupoma energijos, maistas tokiuose puoduose ilgai išlieka šiltas. Gaminti galima su minimaliu kiekiu vandens ir riebalų.

18-os dalių puodų rinkinys su stikliniais dangčiais Royal Koch RK-1801B

  • Puodai su melsvos spalvos dangčiais;
  • Dangčiai yra su skylutėmis garams išeiti;
  • Temperatūros matavimo skalė;
  • Rinkinį sudaro: keptuvė du dangčiu (24x6,5 cm), puodas su dangčiu (24x14 cm), puodas su dangčiu (20x10 cm), puodas su dangčiu (18x14 cm), puodas su dangčiu (16x8 cm), prikaistuvis su dangčiu (16x8 cm), sietelis (20x9,5 cm), pakėlimo rankenėlė, 2 bakelitiniai padėkliukai, 3 skirtingi plastikiniais virtuvės įrankiai.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...