21 Lt už vaikams ir suaugusiems tinkantį elektroninį laikysenos koreguoklį su garsiniu signalu ir vibracija!

išparduota

Jūsų laikysena nebe tokia grakšti ir taisyklinga kaip buvo ankščiau? Jaučiatės sukumpę ir nepastebite kaip pradedate kūprintis? O gal norite, kad jūsų vaikas neturėtų laikysenos problemų ateityje? Masinis.lt ragina jus pasinaudoti šios dienos akcija ir įsigyti kuponą elektroniniam laikysenos koreguokliui, kuris neleis kūprintis ir visada praneš, kai tik laikysena nukryps nuo normos ribų!

Įsigykite elektroninį laikysenos koreguoklį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Laikysenos iš stuburo iškrypimų problemos jau nuo seniausių laikų yra didelis daugelio žmonių rūpestis. Stengtis išlaikyti gerą laikyseną yra ne taip paprasta, nes šiuolaikinės technologijos verčia vis labiau linkti prie kompiuterio ar televizoriaus, sėdimas darbas ar nepatogūs suolai, nepritaikyti sparčiai augančių vaikų ūgiams skatina vystytis netaisyklingos laikysenos požymiams.

Kad galėtumėte išvengti netaisyklingos laikysenos arba ją pakoreguoti, įsigykite puikų pagalbininką - laikysenos koreguoklį, kurį tereikės dėvėti kiekvieną dieną vos po 15 min.

Savybės:

  • Trys padėtys: vibracija, garsinis signalas ir vibracija ir garsinis signalas kartu;
  • Koreguoklio diržai reguliuojami, todėl tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems;
  • Reikės dėvėti po 15 min. per dieną, užsiimant bet kokia veikla;
  • Veikia su elementais (rinkinyje yra);
  • Koreguoklį paslėpsite po drabužiais, jo nesimatys.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...