240 Lt už 480 Lt vertės astrologijos kursus Būrimo ir astrologijos salone Vilniuje! Išmok suprasti žvaigždes JAU NUO RUGSĖJO 14 D.!

išparduota
Domiesi astrologija? Domina skaičiai, planetos, jų reikšmės ir nori apie tai sužinoti daugiau? O gal tiesiog nori įdomiai praleisti laisvalaikį bei patirti kitokių įspūdžių, išmokti kažko naujo? Masinis.lt kartu su būrimo ir astrologijos salonu parengė tau ypatingą pasiūlymą - astrologijos kursus už ypatingai žemą kainą!

Būrimo ir astrologijos salonas - astrologų ir būrėjų draugija, kurios nariai nesiekia viešumo ir gali bei nori padėti žmonėms. Šiame salone teikiamos paslaugos: būrimas Taro kortomis, švytuokle, sudaromos astrologinės prognozės - asmeninio horoskopo sudarymas, partnerių suderinamumas, moksleivių talentų ir sugebėjimų atskleidimas, profesinei sėkmei pasiekti, įmonėms darbuotojų ir partnerių atranka, tinkamo meto įvykiams parinkimas. Salone vyksta astrologijos įvado kursai, būrimo taro kortomis kursai, organizuojami įvairūs teminiai vakarai, mergvakariai. Taip pat šiame būrimo ir astrologijos salone sudaromas asmeninis horoskopas ir poros suderinamumo horoskopas.

Įsigijęs šį kuponą tu turėsi galimybę lankyti 3 akademinių valandos trukmės 8 užsiėmimus, kuriuose bus gvildenamos astrologinės temos.

Užsiėmimų temos:
  • Astrologijos rūšys ir mokyklos - skirtumai ir galimybės. Zodiako ženklai - pagrindinės stichijos ir kitų planetų įtaka;
  • Charakterio bruožai ir tarpusavio santykis. Pagrindiniai nataliniai elementai;
  • Būstai, skaičiai , planetos, reikšmės.Saulės įtaka;
  • Mokysitės naudoti astrologinę programą, planetų padėčių ir būstų skaičiavimas.
Šiuos astrologijos kursus ves profesionali astrologė Lilija, kuri tobulinosi Maskvoje pas astrologą P.Sviridovą, o Lietuvoje pas astrologą psichologą A.Daugvilą. Astrologė Lilija nuo 1955 m. taiko jungtinius metodus, susiedama astrologiją ir psichologiją, numerologiją bei rytų medicinos išmintį. Baigusieji kursus šiuos kursus gaus Būrimo ir astrologijos salono pažymėjimą.

Pasinaudok šiuo magišku pasiūlymu. Juk gausi puikią progą įsigyti naudingų žinių bei praplėsti akiratį!

Apie pardavėją

IĮ "Baltic News LT"
Telefonas: 8 649 00027
El pašto adresas: btime@elnet.lt

loading...