25 Lt už stilingo dizaino švelnų ir puikiai drėgmę sugeriantį vonios kambario kilimėlį! Galėsite rinktis iš 6-ių modelių!

išparduota

Jaukumo, grožio ir komforto vonios kambaryje niekada nebūna per daug! Siūlome jums griebti šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir įsigyti švelnų, minkštą ir puikiai drėgmę sugeriantį vonios kilimėlį visoje Lietuvoje su itin palankia nuolaida. Galėsite rinktis net iš 6-ių skirtingų kilimėlių dizainų!

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite vonios kilimėlį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Praktišką akciją Masinis.lt parengė kartu su įmone "Midlita", kuri užsiima didmenine ir mažmenine moteriškų drabužių, aksesuarų ir pėdkelnių prekyba. Gausus prekių asortimentas, malonus aptarnavimas nudžiugins kiekvieną!

Stilingi ir praktiški aksesuarai – būtent jie suteikia vonios kambariui jaukumo ir išskirtinumo, o vonios procedūras paverčia maloniu kasdieniu ritualu. Tad, jeigu jūsų vonios kambario nepuošia stilingo dizaino, minkštas ir puikiai drėgmę sugeriantis kilimėlis, šiandien turite puikią proga šią klaidą ištaisyti!Taigi, pasinaudoję šauniu šios dienos pasiūlymu, įsigysite švelnių, minkštą ir puikiai drėgmę sugeriantį vonios kilimėlį, kurio savybės išties svertos jūsų dėmesio:

  • kilimėlio išmatavimai: 60 x 41,5 cm;
  • sudėtis: 35 proc. vilnos, 65 proc. akrilano;

Pasirinkite spalvą:

Rožinė

Smėlinė su žvaigždutėmis

Smėlinė su ornamentais

Juoda

Žydra

Elektrinė

Vonios kambario interjeras kuriamas iš mažų, tačiau labai reikšmingų detalių, tad nepraleiskite progos įsigyti vieną iš svarbiausių vonios aksesuarų už džiuginančią Masinis.lt kainą!

Apie pardavėją

UAB Midlita
Telefonas: 8 686 04987
El pašto adresas: midlita@inbox.lt

loading...