29 Lt už 70 Lt vertės bikinio zonos depiliaciją vašku

išparduota
Kiekvieną dieną imti į rankas peiliuką ir darbuotis, kad plaukelių ant kojų neliktų nė kvapo – varginanti grožio auka, pažįstama kiekvienai moteriai. Masinis.lt sako, kad depiliacija vašku – viena efektyviausi, todėl šiandien tau ją ir siūlome. Be to, už labai gundančią kainą!


Šiandien siūlome puikią procedūrą tavo kojoms arba biki zonai padėsiančią atsikratyti nepageidaujamų plaukelių bent jau 3-4 savaitėms. Depiliacija vašku – tai procedūra, kurios metu pašalinami nepageidaujami plaukeliai su šaknimis.


Atliekant depiliaciją šildytu vašku, užtepamas nedidelis odos plotelis ir užklijuojama speciali audinio juostelė, kuri netrukus staigiu judesiu nuplėšiama prieš plaukų augimo kryptį. Taip plaukas yra pašalinamas su šaknimi. O dėl šilumos poveikio, plauką prilaikantis šiaušiamasis raumuo atsipalaiduoja ir klientė nejaučia didesnio skausmo.


Po depiliacijos vaško likučiai pašalinami specialiai tam skirtu raminamuoju, odą drėkinančiu podepiliaciniu kremu. Šis kremas turi raminančių, vėsinančių savybių, todėl po depiliacijos tavo kojos jausis gaivios ir švelnios.


Ši procedūra - greitas ir efektyvus būdas pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Plaukeliai atauga tik po 3-4 savaičių, o nuolat kartojant depiliaciją jie atauga gležnesni ir retesni.


Siūlomos procedūros metu pašalinami visi plaukeliai nuo blauzdų, kelių ir šlaunų (pilna kojų depiliacija) arba biki zonos.

Apie pardavėją

Solveiga Šakalienė
Telefonas: 8 671 55383
El pašto adresas: kosmetologe.s@inbox.lt
Nuoroda:

loading...