29 Lt už linksmą žaidimą vaikams "Angry Birds" su kaladėlėmis kliūtims statyti, paleidimo mechanizmu bei kortomis! Didelė juoko dozė garantuota!

išparduota

Kiekvienas vaikas mėgta šaunius ir originalius žaislus. Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti linksmą žaislą - žaidimą su paleidimo mechanizmu ir kaladėlėmis kliūtims statyti "Angry Birds". Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir nudžiuginkite mažylį nerealiai smagia pramoga!

Įsigykite žaidimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Labai linksmas žaislas, kuris pradžiugins kiekvieną vaiką! Nebereikės vaikui duoti žaisti su savo išmaniuoju telefonu. Padovanokite jam tikrą žaidimą "Angry Birds". Paukščiukų figūrėlės yra padarytos tokios pat, kaip ir telefoniniame žaidime. Tegu vaikas pastato kliūtį ir bando ją sugriauti paleidimo mechanizmu iš tolo naudodamas vis kitą paukščiuką!

Žaidimo taisyklės: viskas labai panašu, kaip ir telefoniniame žaidime. Išdalinamos kortos kiekvienam žaidėjui. Atverčiama viena korta, kuri demonstruoja kliūtį ir su kokiais paukščiukais reikia ją nugriauti. Pastačius kliūtį su paleidimo mechanizmu, leidžiami paukščiukai. Kliūtis turi būti visiškai nugriauta, tuomet galima traukti kitą kortą ir statyti naują kliūtį. Jeigu nepavyksta nugriauti kliūties, reikia pradėti iš naujo.

Žaidimas skirtas vaikams nuo 5 metų.

Rinkinį sudaro:

  • Kortų kaladė;
  • Paleidimo mechanizmas;
  • 3 minkšti paukščiukai;
  • 4 paršiukai;
  • Kaladėlės statyti kliūtims (12 vnt.);
  • 2 figūrėlės.

Kaip žaisti:

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...