33 Lt už 69 Lt vertės klasikines "TAGGS" marškinių sąsagas su pristatymu visoje Lietuvoje iš el. parduotuvės Gerimarškiniai.lt

išparduota

Vyrai, nemeluokite, kad jūsų nekamuoja noras turėti originalių aksesuarų, o marškinių sąsagos puikus variantas! Ypač, jei mėgstate atrodyti klasiškai ir nepriekaištingai. Vyrams, žinantiems savo vertę, Masinis.lt siūlo puikios kokybės metalines kompanijos TAGGS marškinių sąsagas.


Metalinės sąsagos - tai klasikinė vyriško garderobo detalė. Šie aksesuarai vyrams tinkami segėti įvairiausiomis progomis. Taip pat tai - puiki dovana vyrui. 

TAGGS kompanijos sąsagos - tai klasikinė vyriško garderobo detalė. Šie aksesuarai tinkami segėti įvairiausiomis progomis. O taip pat tai - puiki dovana draugui. TAGGS kompanija - tai šeimyninio verslo įmonė, turinti gilias vyriškų aksesuarų gamybos tradicijas. Įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje nuo 1863. 

Gerimarskiniai.lt – tai el. parduotuvė šiuolaikiniam vyrui. Pagrindinį parduotuvės asortimentą sudaro įvairiausių spalvų išskirtinės kokybės medvilniniai marškiniai. Taip pat parduotuvėje rasi įvairiausių aksesuarų, kurie puikiai dera prie parduotuvėje parduodamų marškinių.

Apie pardavėją

UAB „Jurnela“
Telefonas: 8 686 71081
El pašto adresas: info@gerimarskiniai.lt
Nuoroda:

loading...