35 Lt už 250 ml talpos ypatingo pasirinkto kvapo kūno losjoną iš „Victorias Secret“ linijos!

išparduota

Palepink savo odą! Masinis.lt šiandien kiekvienai dailiosios lyties atstovei siūlo įsigyti ypatingo kvapo „Victorias Secret“ kūno losjoną!

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite kūno pienelį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Siūlome pasirinkti:

1 modelis. Victorias Secret „Midnight Dare“, 250 ml

Kūno losjonas prisotintas avokadų ir saldžiųjų migdolų aliejais, bei drėkinimo formulėje yra pripildyta medaus. Oda tampa glotni, švelni, minkšta. Pavergs sultingų aviečių ir viliojančio santalo junginio kvapu.

2 modelis. Victoria's Secret „Hello Darling“, 250 ml

Gaivinančioje formulėje gausu alavijų ir raminančių ramunėlių. Kompozicija sudaryta iš baltojo nektarino ir šviežio bijūno mišinio. Žaismingas dvelksmas kūno odai. Palepinkite savo kūno odą.

3 modelis. Victoria's Secret „Midnight Exotics Deep Berry“, 250 ml

Egzotinis uogų ir jausmingo miško kvapas suteiks pagundų. Pasitepusios kūno odą mėgausitės kvapniu drėkinimu. Atkuriamasis mišinys praturtintas giliai kondicionuojančiu taukmedžio ir simondsijų sviestu, papildytas antioksidantu – vitaminu E. Įmasažuokite sviestą į odą - itin kruopščiai įtrinkite sausas, šiurkščias vietas – ir mėgaukitės ilgalaikiu intensyviu drėkinimu.

4 modelis. Victoria's Secret „Midnight Exotics Forbidden Vanilla“, 250 ml

Vanilės aksomo kvapai. Pasitepusios kūno odą mėgausitės kvapniu drėkinimu. Atkuriamasis mišinys praturtintas giliai kondicionuojančiu taukmedžio ir simondsijų sviestu, papildytas antioksidantu – vitaminu E. Įmasažuokite sviestą į odą - itin kruopščiai įtrinkite sausas, šiurkščias vietas – ir mėgaukitės ilgalaikiu intensyviu drėkinimu.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...