39 Lt už 79 Lt vertės smagų stalo žaidimą "Kryžiukai-nuliukai"! Su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota

Ko trūksta smagiam vakarėliui? Ar gi ne stalo žaidimo, kuris užvestų visos svečius! Žaidimas "Kryžiukai-nuliukai" yra tradicinis ir visiems žinomas laiko praleidimo būdas. Tikriausiai kiekvienas iš mūsų per pamokas mokykloje ar per paskaitas universitete ar kolegijoje yra žaidęs šį žaidimą, kai būdavo nuobodu ir reikėdavo kažkaip "pagreitinti" laiką.

Šį kartą mes tau siūlome unikalią galimybę sužaisti šį žaidimą kur kas įdomiau. Mes siūlome ne šiaip "Kryžiukus-nuliukus", bet žaidimą, į kurį, garantuojame, norės įsitraukti kiekvienas vakarėlio dalyvis, nes juk tai yra visų mėgstamas gėrimo žaidimas.


Tiesiog prisipildykite stikliukus savo mėgstamo gėrimo ir pradėkite žaidimą. Kiekvieną kartą, kai statysite ant žaidimo lentos kryžiuką ar nuliuką, turėsite jį ištuštinti, todėl susikaupkite ir stenkitės žaidimą pabaigti iki galo. Kitas žaidimo variantas yra toks, kad pralimėjęs išgeria viska! :) Aišku galite susigalvoti ir savo taisykles.Taip pat šis žaidimas gali būti naudojamas, kaip namų dekoracija. Iš kokybiško stiklo pagaminta žaidimo lenta bei visi stikliukai yra puiki detale Jūsų namų interjerui.


Jeigu dar nežinote, ką dovanoti, tai šį žaidimą drąsiai galima priskirti prie originalių verslo dovanų arba tiesiog linksmų dovanų bet kokio amžiaus žmonėms.


Komplektą sudaro:

  • Stiklinė žaidimo lenta, pagaminta iš kokybiško stiklo (dydis 12,5 cm x 12,5 cm);
  • 5 stikliukai su O ženklu;
  • 4 stikliukai su X ženklu.

Apie pardavėją

UAB "Baltsera"
Telefonas: 8 676 19661
El pašto adresas: baltsera@gmail.com

loading...