4.29 Eur už puikią mokymosi skaičiuoti dėžutę su pagaliukais ir kaladėlėmis. Jeigu jūsų vaikui nepakanka rankos pirštų skaičiavimui - ši dėžutė bus puikus pasirinkimas!

išparduota

Lavinamieji žaislai vaikams - geriausias pasirinkimas jūsų vaikui. Tokie žaislai lavina vaikų vaizduotę, atmintį, skatina kūrybiškumą, loginį mąstymą bei gebėjimą atpažinti objektus. Šiandien Masinis.lt paruošė puikų pasiūlymą vaikams - medinius pagaliukus bei kaladėles mokytis skaičiuoti!

Įsigyk mokymosi skaičiuoti dėžutę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Priešmokyklinukams arba pradinukams šis mokymosi skaičiuoti rinkinys bus ne tik mokymosi pagalbininkas, tačiau lavins vaiko mąstymą bei vaizduotę. Kartu su savo vaiku galėsite padėti jam skaičiuoti su pagaliukais. Vaikas greitai perpras sudėties ir atimties procesus. Su kaladėlėmis ant kurių surašyti skaičiai vaikas galės mokytis sudėlioti skaičius iš eilės. Taip pat galės išmokti atpažinti sudėties, atimties, daugybos bei dalybos ženklus.

Mediniai pagaliukai bei kaladėlės sudėtos į patogią dėžutę, todėl skaičiavimo priemonės neišsibarstys.

Jeigu jūsų vaikas jau moka skaičiuoti ant pirštų ir jeigu jau pirštų per mažai, ši skaičiavimo mokymosi dėžutė bus puikus tėvelių pasirinkimas!


Dėžutėje kiekvienos spalvos pagaliukų yra po 13 vnt.

Išmatavimai:

  • Medinių pagaliukų dydis: ilgis - 7,3 cm, plotis - 0,5 cm;
  • Medinių kaladėlių dydis: ilgis - 2,4 cm, plotis - 2,4 cm;
  • Medinės dėžutės dydis: ilgis - 23 cm, plotis - 15 cm.Įsigyk šią puikią medinę dėžutę su skaičiavimo atributais, kad tavo vaikas mokytųsi skaičiuoti, atpažinti skaičius bei greitai perprastų sudėties, atimties ir kitų veiksmų procesus, tik už Masinis.lt siūlomą itin gerą kainą!

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...