4.34 Eur už dviejų lauko teniso rakečių rinkinį su kamuoliuku praktiškame dėkle! Smagi pramoga ir vaikams, ir suaugusiems!

išparduota

Praleiskite savo laisvalaikį su draugais ar šeima, žaisdami įvairius žaidimus gamtoje! Šiandien Masinis.lt siūlo įsigyti patogų rinkinį su dėklu - lauko teniso raketes su kamuoliuku - su neregėta nuolaida!


Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, jums priklausys dviejų lauko teniso rakečių rinkinys su kamuoliuku, sudėti į patogų dėklą! Įsigykite raketes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!


Lauko tenisas - aktyvi pramoga, jau seniai egzistuojantis rakečių sportas. Šio žaidimo tikslas - rakečių pagalba pasiųsti kamuoliuką į priešininko pusę. Pasiimkite raketes keliaudami į gamtą ar tiesiog norėdami pažaisti savo kieme, sode, kaime. Žaidžiant stiprinsite raumenis, taip pat būname lauke galėsite kvėpuoti grynu oru! Siūlomos raketės yra su minkšta rankena ir yra nesunkios, todėl žaisti galės ir vaikai.

Rinkinį sudaro:

  • 2 lauko teniso raketės;
  • 1 kamuoliukas.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...