45 Lt už šokių kilimėlį, kuris privers judėti ir vaikus, ir suaugusius!

išparduota

Vaikai visada pilni energijos ir nenustygsta vienoje vietoje. Jie taip susidomėję juos supančiu pasauliu, kad, atrodo, jie nė akimirkai nesustoja. Kad jie nenuobodžiautų, Masinis.lt siūlo įsigyti puikų ir smagų šokių kilimėlį, kuris tikrai pradžiugins kiekvieną vaiką, o galbūt ir tėveliai susigundys pašokti!

Įsigykite šokių kilimėlį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Daugybės šokių ritmų kilimėlis, privers kiekvieną judėti, linksmai praleisti laiką, numesti svorio ir pagerinti koordinaciją, todėl juo galės džiaugtis tiek vaikai, tiek ir suaugusieji. Taip pat tai puiki pramogą vakarėliuose – kas taps geriausiu šokėju, atkartojęs visus šokių ritmus be klaidų.Kilimėlio išmatavimai: 80 x 93 cm.

Naudoti kilimėlį labai lengva - pakuotėje yra kompaktinis diskas. Jį paleidus kompiuterio monitoriuje atsiras šokių ritmai, kuriuos reikia atkartoti ant kilimėlio. Monitoriuje galėsite matyti, kiek surinkote taškų. Kilimėlis turi keletą šokių lygių, kurie skiriasi tempo greitumu ir šokio sudėtingumu.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...