59 Lt už 120 Lt vertės kuponą kirpimui, kaukei, šaknų dažymui bei papildomai 30% nuolaidai visų plaukų dažymui grožio salone „Beauty Lounge“!

išparduota

Kirpimas, kaukė, šaknų dažymas bei papildoma 30% nuolaida visų plaukų dažymui grožio salone „Beauty Lounge“! Masinis.lt siūlo atsinaujinti už vasarišką kainą. Patikėk, tavo plaukams tai patiks!

 

Po žiemos plaukai reikalauja ypatingos priežiūros, todėl pasirūpink jais profesionaliai ir galėsi ilgai džiaugtis tvarkingais bei sveikais plaukais!

Stilingas kirpimas, plaukus puoselėjanti kaukė bei tviskanti, lygi spalva – ko daugiau reikia, kad jaustumeisi pakylėta ir puikios nuotaikos? O gi nieko! Patikėk savo plaukus specialistams ir profesionalioms Keune priemonėms! Daugiau nei prieš 80 metų pasaulyje atsirado puikios ir labai kokybiškos plaukų priežiūros priemonės - "Keune Haircosmetics". Šiuo metu šiuos „Keune“ dažus ir plaukų priežiūros priemones naudoja daugiau nei 60 šalių profesionalių kirpyklų ir grožio salonų. Pagrindinė Keune plaukų priežiūros priemonių ypatybė - aukšta kokybė. Grožio salonas „Beauty Lounge" naudoja tik originalias, aukštos kokybės Keune priemones ir šiandien tau siūlo savo paslaugas už itin patrauklią kainą!

Būk graži! Būk savimi su grožio salonu „Beauty Lounge"!

Apie pardavėją

"Beauty Lounge" UAB
Telefonas: 8 5 2339993
El pašto adresas: beautylounge@info.lt
Nuoroda:

loading...