60 min SPA programa vyrui - pirtis ir specialus nugaros ir kojų masažas, masažo salone „PAS DOVILĘ“! Atgaukite jėgas!

išparduota

Atsipalaiduokite ir atgaukite fizines jėgas bei gyvenimo džiaugsmą išbandydami nugaros, pečių ir kojų masažą su aliejumi ir pirtį, masažo salone „Pas Dovilę“, Vilniuje už puikią kainą!

Jūsų mylimas vyras nusipelnė pasakiško poilsio! Šis masažų rinkinys puikiai tiks vyrams – padės atsipalaiduoti, suteiks žvalumo ir pakels nuotaiką.

Atvykusiojo laukia:

  • Pirtis - „Kaip iš naujo gimęs!“ – taip mes nusakome savo pojūčius po pirties. Ir nenuostabu, juk tai idealus būdas atsinaujinti odai ir atjaunėti. Garai geriau už bet kokias kosmetikos priemones išvalo mūsų porus, atveria užsikimšusias riebalines liaukutes, pašalina nešvarumus, tuo pačiu ir negyvas epidermio ląsteles;
  • Nugaros ir pečių masažas – masažo metu atpalaiduojami ir stiprinami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja nugaroje susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema. Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne, naudojami taškinio masažo elementai, taip harmonizuojamas organizmo darbas, stiprinamas imunitetas;
  • Kojų masažas - stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms.

Paslaugos trukmė: 60 min.

Apie pardavėją

„MASAŽO STUDIJA PAS DOVILĘ"
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studia.lt
Nuoroda:

loading...