69 Lt už profesionalią burnos higieną ir gydytojo konsultaciją odontologijos klinikoje "Odontologai Šeimai", Vilniuje! DOVANA - 50 Lt vertės kuponas kitam apsilankymui!

išparduota

Rūpestingai prižiūrėdami dantukus, išvengsite papildomų rūpesčių laukiant eilėje pas odontologą, kenčiant dantų skausmą ar varžantis dėl nemalonaus burnos kvapo. Griebkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir skubėkite į Vilniuje įsikūrusią kliniką "Odontologai šeimai" – vos už 69 Lt jums bus atlikta profesionali burnos higiena ir suteikta gydytojo konsultacija! O DOVANŲ gausite 50 Lt vertės kuponą kitam apsilankymui!

Ne paslaptis, kad norint užkirsti kelią dantų ir dantenų ligoms, būtina periodiškai – bent 1-2 kartus per metus – atlikti profesionalią burnos ertmės higieną. Jos tikslas – pašalinti dantų akmenis, stabdyti karieso, dantenų ir periodonto ligų atsiradimą bei atgaivinti burnos ertmę. Tad, jeigu gražia ir sveika šypsena norite džiaugtis kuo ilgiau, atkreipkite dėmesį į šios dienos pasiūlymą!

Taigi, visus tuos, kuriems rūpi sveika ir graži šypsena, kviečiame įsigyti Masinis.lt kuponą ir apsilankyti "Odontologai Šeimai" odontologijos kabinete ir atiduoti duoklę savo dantukams.

Šios neskausmingos ir labai naudingos procedūros metu jums bus atliktos šios paslaugos:

  • Profesionali burnos higiena;
  • Akmenys nuvalomi ultragarsiniu skaleriu;
  • Visų danties poliravimas pasta;
  • Taip pat gydytojas odontologas patars, kaip taisyklingai prižiūrėti dantis namuose, nemokamai pakonsultuos ir rekomenduos jums tinkančią dantų pastą bei burnos skalavimo skystį.

Po tokios procedūros džiaugsitės komforto, švaros ir gaivos pojūčiu burnoje! Be to, tai visiškai saugi, natūrali ir dantų emaliui nekenkianti procedūra, kuri per trumpą laiką sugrąžina dantims natūralų baltumą.

Su Masinis.lt kuponu kitam apsilankymui ir paslaugoms "Odontologai Šeimai" odontologijos kabinete bus taikomos nuolaidos. Kainininką galite pamatyti čia: http://odontologaiseimai.lt/paslaugos-kainynas

Apie pardavėją

UAB "Stomatologai šeimai"
Telefonas: 8 644 09005
El pašto adresas: albertas.barkauskas@gmail.com
Nuoroda:

loading...