79 Lt už jūsų nuotrauką, net 120x40 cm​, ant drobės! Papuoškite namus gražiausiomis gyvenimo akimirkomis!

išparduota

Grožėkitės savo gražiausiomis ir romantiškiausiomis gyvenimo akimirkomis ne tik kompiuterių ekranuose. Paverskite jas įspūdingo dydžio foto plakatais arba foto nuotraukomis! Įsigykite šios dienos Masinis.lt kuponą ir įamžinkite ypatingas gyvenimo akimirkas aukštos kokybės fotopaveiksluose, kurias jums atspausdins UAB „Šimtaspalvis“!

UAB „Šimtaspalvis“ tikslas - tenkinti jūsų norus ir lūkesčius 110 proc. Įmonė rūpinasi, kad sustabdytos akimirkos virstų kokybiškomis įvairaus formato nuotraukomis, kurias vėliau galėtumėte įrėminti, saugiai įamžinti albumuose, pasidaryti suvenyrų su pageidaujamomis fotografijomis bei kitais būdais šiltus prisiminimus paversti nuolat matomais ir džiuginančiais! Įmonė naudoja tik „Canon“firmos medžiagas, kurias gauna tiesiai iš Suomijos.

"Esame naujokai spaudos rinkoje, tačiau su dideliu žinių bagažu ir naujausia spaudos įranga. Mumis pasitiki daugelis Lietuvos ir kitų šalių fotomeninkų bei spaustuvių", - sako įmonės atstovai.

Su šiuo Masinis.lt kuponu jums priklausys:

  • 79 Lt už 179 Lt nuotrauką ant drobės 120x40 cm.

  • Plakatai labai gražiai atrodo – tai didelė nuotrauka, galinti tapti originalia dovana ir jums, ir kitam jums artimam asmeniui;
  • Puiki interjero detalė – paveikslas gali būti toks, kokio tik panorėsite, taigi – lengva turėti kažką išties išskirtinio;
  • Aukšta kokybė su neįtikėtina nuolaida!
  • Kaune prekę galima atsiimti, o kitus miestus siunčiama saugioje pakuotėje, kad nesusigadintų (paslaugos mokestis - 15 Lt).

Juk ne veltui sakoma, kad artimus žmones ir įsimintinas džiugias minutes įamžinusios nuotraukos — vienas svarbiausių dalykų kiekvieno žmogaus gyvenime. Nebeslėpkite kompiuteriuose gražiausių prisiminimų ir paverskite juos ryškiomis ir įspūdingo dydžio nuotraukomis, o su šiandienos pasiūlymu tai padarysite žymiai pigiau!

Apie pardavėją

UAB "Šimtaspalvis"
Telefonas: 8 683 03479
El pašto adresas: simtaspalvis@gmail.com
Nuoroda:

loading...