89 Lt už 220 Lt vertės plaukų šviesinimą sruogelėmis, modelinį plaukų kirpimą, plaukus atstatančią kaukę ir procedūrą plaukų galiukams su Argan aliejumi ŠEIMOS GROŽIO CENTRE Vilniuje!

išparduota

Vasara gražus metas, kai norisi atrodyti puikiai! Būk ir atrodyk gražiai ir nepriekaištingai pasinaudojusi Masinis.lt ir Šeimos grožio centro parengtu pasiūlymu.


Mes tau siūlome - plaukų šviesinimą sruogelėmis, modelinį kirpimą, plaukų atstatančią kaukę ir procedūrą tavo plaukų galiukams su Argan aliejumi. Plaukų dažymas šviesiomis sruogelėmis puikus būdas nesudėtingai ją pakeisti, suteikti jai žaismingumo bei palepinti plaukus atstatančiąja kauke, o plaukų galiukus aukštos kokybės Argan aliejumi.


Puikuokis žaismingai ir dailiai nudažytais sveikais plaukais bei profesionaliu Šeimos grožio centro darbuotojų aptarnavimu už ypatingai mažą kainą.


Pasinaudojusi šiuo pasiūlymu tu gausi:

  • Plaukų dažymą šviesiomis sruogelėmis;
  • Plaukų plovimą;
  • Plaukus atstatančiosios kaukės procedūrą;
  • Modelinį kirpimą;
  • Plaukų galiukų procedūrą su Argan aliejumi;
  • Stilingą plaukų sušukavimą. 

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS – tai modernus grožio salonas Vilniuje, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio salone dirba kvalifikuoti kirpimo, manikiūro-pedikiūro, kosmetologijos meistrai.

ŠEIMOS GROŽIO CENTRE dirbama tik su aukščiausios kokybės profesionalia kosmetika, kiekvienam klientui suteikiamas išskirtinis dėmesys: nepamirštame net mažiausių smulkmenų, kurios jūsų apsilankymą pas mus paverstų įsimintinu ir padėtų pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.

ŠEIMOS GROŽIO CENTRE pasirūpinome ir mažaisiais klientais – jiems įrengėme vaikų kirpyklą ir žaidimų kampelį. Mikės Pūkuotuko kambaryje vaiko kirpimas taps nuotaikingu žaidimu, o mamos, atėjusios pasigražinti pačios, čia galės ramiai palikti savo vaikučius, kol joms bus atliekamos grožio procedūros.

Apie pardavėją

UAB „Tomli“
Telefonas: 8 611 71439
El pašto adresas: info@seimosgroziocentras.lt

loading...