9 Eur už stilingą moterišką modelinį kirpimą ir sušukavimą grožio studijoje "Dalia", Vilniuje!

išparduota

Gražūs, sveiki plaukai – tikrojo moteriško grožio paslaptis! Stilingai ir profesionaliai nukirpti ir sušukuoti plaukai - neatsiejama gero įvaizdžio dalis. Norėtumėte atsinaujinti? Patikėkite savo plaukus profesionalams - vos už 9 Eur įsigykite kuponą modeliniam plaukų kirpimui ir sušukavimui! Apsilankykite grožio salone „Dalia“ Vilniuje, o jo duris užversite spindinčiais plaukais ir akimis!

Plaukai - labai svarbi kiekvienos moters įvaizdžio dalis! Jei norite didžiuotis išpuoselėtais plaukais, tuomet šis pasiūlymas kaip tik jums - iš grožio salono galėsite iškart bėgti į pasimatymą ar jums svarbų susitikimą!

Patikėkite savo plaukus profesionalams - vos už 9 Eur įsigykite kuponą modeliniam plaukų kirpimui ir sušukavimui! Apsilankykite grožio salone „Dalia“ Vilniuje, o jo duris užversite spindinčiais plaukais ir akimis!

Su Masinis.lt kuponu jums bus suteiktos šios paslaugos:

  • Konsultacija - meistrė išklausys jūsų pageidavimus naujam sušukavimui bei įvertinus plaukų paklusnumą, patars ir jei norėsite, pasiūlys geriausiai tinkamą šukuoseną bei ilgį;
  • Galvos plovimas;
  • Moteriškas stilingas modelinis kirpimas;
  • Sušukavimas pagal jūsų pageidavimus profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis.

Procedūros trukmė: apie 1 val.

Grožio studija Dalia kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...