9 Lt už 52 proc. nuolaidą stilingiems ir prabangiems patalynės užvalkalams su 3 D efektu bei NEMOKAMU pristatymu visoje Lietuvoje iš el. parduotuvės www.pirkticia.lt!

išparduota

Ar jau pasirūpinai, kad tavo miegamąjį puoštų naujovė, 3D efekto patalynės komplektas? Net 10 skirtingų raštų  patalynės komplektų kuriuos privalai įsigyti! Nieko nelauk ir paskubėk pasinaudoti Masinis.lt ir el. parduotuvės Pirkticia.lt paruoštu pasiūlymu!


Masinis.lt kviečia tave rinktis patalynės komplektus su 3D efektu iš 10-ties skirtingų raštų el.parduotuvėje www.pirkticia.lt perpus pigiau! Patalynė kokybiška, originali, stilinga bei prabangi, papuoš ne tik tavo miegamąjį, bet nukels į stilingą sapnų karalystę. Visi patalynės užvalkalų komplektai yra labai kokybiški, siūti iš puikių, malonių kūnui medžiagų, o jų raštai – skirtingi ir labai originalūs, tikrai tiks kiekvieno skoniui!

 

Patalynės raštai ir spalva išduoda net pačius slapčiausius troškimus. Psichologai teigia, kad jie ne mažiau svarbūs nei kokybiškas ir patvarus audinys. Mėgstama patalynės spalva nuteiks ramiam poilsiui ar sužadins jausmus, o netinkama - suerzins vos įžengus į miegamąjį.


Rinkdamasis patalynę pasvarstyk ne tik apie tai, ar ji derės prie sienų apmušalų ir baldų. Pamąstyk, kokią nuotaiką sieki sukurti. Patalynės raštus ir spalvas patartina derinti su miegamojo interjeru.

Klasikiniu stiliumi įrengtame miegamajame visada gražiai atrodys akinamai balti, aukso, perlų, šampano atspalvių, sodrūs vienspalviai, stambiai ar smulkiai gėlėti, dryžuoti, languoti lovos baltiniai.


Modernaus interjero miegamajame puikiai atrodo raudonos, juodos, šokoladinės spalvos patalynė. Šiuo metu itin madinga gėlėmis, Rytų kraštų motyvais puošta patalynė. O juodą spalvą lengvai priderinsit interjere. Tokioje patalynėje bus gera ir pačiam miegoti ir ne gėda draugui ar artimajam padovanoti bet kokia proga.


  • 3 dalių 100% mikropluošto nuostabus užvalkalų rinkinys dovanų dėžutėje.
  • Viengulis - antklodės užvalkalas 160x200cm, pagalvių užvalkalai 70*80cm 2vnt.
  • Dvigulis - antklodės užvalkalas 200x220cm, pagalvių užvalkalai 70*80cm 2vnt.
  • Visi užvalkalai su užtrauktukais.

 

Mikropluoštas - tai naujos technologijos dėka sukurtas pluoštas, pasižymintis išskirtinai aukšto lygio valymo savybėmis. Jis puikiai sulaiko drėgmę ir purvą, nes dėl savo specifinės struktūros surenka ir tarsi užrakina, sulaiko visas dulkes pluošto tarpeliuose. Iš mikropluošto gaminama ir daugiau gaminių, tai -mikropluošto "šluotos", rankšluosčiai, patalynės, chalatai...


Šiame mikropluošte, įdiegus novatorišką technologiją, panaudotos sidabro dalelės, kurios užtikrina, kad:

  • Tokie vienaląsčiai mikroorganizmai kaip bakterijos, grybai, mielės ir virusai, kontaktuodami su sidabru, negali nei išgyventi, nei daugintis mikropluošto audinyje;
  • Nebekils pavojaus, jog vienas paviršius užsiterš nuo kito;
  • Audinys išdžiūsta labai greitai, todėl jame bakterijos nebegali daugintis.

Apie pardavėją

Živilė Jančiauskienė
Telefonas: 860593132
El pašto adresas: info@pirkticia.lt

loading...