99 Lt už ilgalaikį brazilišką plaukų tiesinimą su "Coco Choco" keratinu grožio salone "Atėnė", Klaipėdoje! Pamirškite nepaklusnius plaukus!

išparduota

Daugiau jokių išsipūtusių plaukų ar nepageidaujamų garbanų! Siūlome išeitį, kuri padės suvaldyti nepaklusnias garbanas ir leis džiaugtis nepriekaištingai atrodančiais plaukais net iki kelių mėnesių! Griebkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir suteikite savo plaukams žvilgesio ir gyvybingumo - šilkinis spindesys, tiesūs, atsparūs drėgmei ir lietui plaukai garantuojami! Pasinaudojus šios dienos akcija, Klaipėdos grožio salone "Atėnė" jums bus atliktas ilgalaikis braziliškas plaukų tiesinimas su aukščiausios kokybės preparatu "Coco Choco" keratinu už ypatingai gerą kainą!

Tai nauja plaukų priežiūros procedūra, pilnai atkurianti plauko struktūrą. Šios procedūros metu naudojamas "Coco Choco" keratinas - preparatas, skirtas specialiai braziliško plaukų tiesinimo procedūrai ir nesukeliantis toksinio apsinuodijimo!

Braziliškas plaukų tiesinimas paremtas keratino baltymu (pagrindiniu žmogaus odos, plaukų ir nagų baltymu) – tai visiškai saugi, nepažeidžianti plauko struktūros, tiesinimo ir atstatymo technologija (ne cheminiu būdu). Šis metodas paremtas smulkiausių keratino molekulių panaudojimu. Tokiu unikaliu metodu plaukai prisisotinami ir padengiami plonu keratino sluoksniu. Rezultatas akivaizdus: plaukai atsinaujina ir tampa glotnūs, akimirksniu susigrąžina blizgesį, pasidaro minkštesni ir "gyvesni", lengvai šukuojami tampa sveiki, stiprūs ir gražūs.

JAV keratininis plaukų tiesinimo ir atstatymo būdas žinomas jau daugiau nei 3 metus. Europoje šis metodas praktikuojamas 1-1,5 metų. Taip pat keratininis metodas yra populiarus Australijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

Plaukų tiesinimo privalumai:

 • Plaukų tiesinimas nepažeidžia plaukų tiesinimo struktūros;
 • Procedūra maksimaliai plaukus sudrėkina, sugrąžina jiems blizgesį, suteikia šilkinio glotnumo, gyvybiškumo ir minkštumo - plaukai tampa minkšti tarsi šilkas;
 • Jokio cheminio poveikio procedūros atlikimo metu – tik malonus ir kokoso šokolado aromatas Natūraliu, nes nenaudojami stiprios cheminės medžiagos;
 • Procedūra atstato netgi labiausiai pažeistus plaukus, nekeisdamas plauko šerdies, plaukai tampa atsparūs drėgmei ir lietui;
 • Palengvina plaukų priežiūrą, sušukavimą ir modeliavimą namų sąlygomis;
 • Procedūra atliekama visų tipų plaukams: natūraliems, dažytiems, balintiems, chemiškai paveiktiems;
 • Priemonių sudėtyje yra tik natūralūs komponentai, tarp jų: natūralus keratinas ir negyvosios jūros komponentai;
 • Visiškai pašalinamos garbanos, ištiesinami banguoti ir nepaklusnūs plaukai, sumažėja vėlimasis;
 • Priemonė apsaugo nuo aukštos tiesintuvo temperatūros poveikio;
 • Procedūros metu naudojamų priemonių su keratinu sudėtyje yra hidrolizuotų keratino ir kolageno, kurių kompleksas garantuoja ilgalaikį poveikį.
 • Ilgalaikis rezultatas (iki 4-5 mėnesių).
 • Procedūra 100 proc. saugi, atitinkanti europinius ir tarptautinius standartus.

Procedūros eiga:

 • Plaukų trinkimas su giliai valančiu šampūnu;
 • Plaukų džiovinimas;
 • "Coco Choco" priemonių tepimas ant sausų plaukų (laukiama, kol priemonė susigers, apie 30-45 min.);
 • Džiovinimas šaltu oru;
 • Tiesinimas žnyplėmis.

Procedūros trukmė - 2 - 4 val. (priklausomai nuo plaukų ilgio)

SAUGUMAS. Visos "Coco Choco" priemonės yra saugios. Izraelio Sveikatos ministerija atliko kruopščius jos receptūros ir gamybos metodų testus - ši ministerija pasaulyje garsėja savo aukštais standartais ir griežtais saugumo reikalavimais. Be to, produkcija buvo visapusiškai ištirta Rusijoje, buvo atlikti fizikiniai, cheminiai bei toksikologiniai bandymai.

Jūsų plaukus ypatingu dėmesiu apgaubti žada grožio salonas "Atėnė"- tai jauki vieta visiems, norintiems atsinaujinti ir pasimėgauti grožio procedūromis. Čia dirbanti profesionali grožio specialistė Daiva savo darbą išmananti ir vis tobulėjanti, ji pasiruošusi patarti ir atsakyti į visus užduodamus klausimus. Ši grožio studija pasižymi ne tik kokybiškomis paslaugomis, bet ir modernia bei šiuolaikiška aplinka. Apsilankykite pas mus ir tikrai norėsite grįžti dar ir dar!

Apie pardavėją

Grožio salonas "Atėnė"
Telefonas: 8 605 24205
El pašto adresas: daiva555@inbox.lt

loading...