Būsimoms dizainerėms! 14 Lt už žaislinę siuvimo mašiną!

išparduota

Mergaitės dažnai trokšta būti panašios į savo mamytes! Masinis.lt rūpinasi jūsų vaikais! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigyti itin gražią vaikišką Žaislinę siuvimo mašiną, kad mergaitės kartu su mamomis galėtų išmokti siūti! Tegu tavo mergaitė mokosi kruopštumo, kantrybės bei siuvimo subtilybių!

Įsigykite žaislinę siuvimo mašiną Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!Puiki žaislinė siuvimo mašina, kuri iš tikrųjų siuva, skleidžia garsus ir atrodo itin tikroviškai. Leiskite savo mažajai siuvėjai išmokti siūti ir sukurti įvairiausių šedevrų.

Siuvimo mašinos veikimui reikalingos 2 AA dydžio baterijos. Naudotis žaisline siuvimo mašina labai paprasta ir tikrai vaikui nepavojinga. Įjungus "on" mygtuką, siuvimo mašina veikia ir pradeda skleisti garsus, taip pat užsidega lemputė, kad geriau matytųsi, kaip siūti. Prie siuvimo mašinos yra pedalas, lygiai kaip ir prie tikrų siuvimo mašinų.

Žaislinė siuvimo mašina yra spalvinga, patiks kiekvienai mergaitei. Ją įsigijus ji iškarto galės išbandyti savo naująjį žaislą, nes rinkinyje yra siūlas ir medžiagos gabalėlis, ant kurios galima pasimokyti siūti.
Išmatavimai: ilgis - 15 cm, plotis - 8 cm, aikštis - 15 cm.

Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų!

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...