Gludinto selenito akmens bokštelis iš UAB „Maroko grožis“! Puikiai nuima stresą, yra puiki puošmena namų interjere! Galėsite rinktis su LED padėkliuku arba be jo!

išparduota

Jūs neretai patiriate stresą ir ką darote kad nusiraminti? Ar girdėjote apie gydomąją selenito akmens galią? Šiandien Masinis.lt ir UAB „Maroko grožis“ jums siūlo bespalvį, permatomą bokštelį, puikiai tarnaujantį kaip namų interjero dekoracija ir streso padarinių mažinimą. Šiandien selenito lazdelė jums siūloma už puikią kainą!

Įsigykite gludintą selenito akmens bokštelį Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Gludintas selenito akmuo „Andrėja“

Be padėklo

Su padėklu

Selenitas – bespalvis, permatomas akmuo, kuriam būdingas perlinis spindesys ir mėnulio šviesą

primenantis žėrėjimas.

Selenito „Andrėja“ yra šlifuota akmens statulėle, šiek tiek primenanti ieties smaigalį. Ši statulėlė

puikiai dera interjere, taip pat kuria teigiamą energija namuose bei suteikia juose ramybės pojūtį. Selenito akmuo veikia kaip izoliacinė medžiaga, todėl kai liečiame, atrodo šiltesnis negu kiti kristalai. Selenitas labai gerai nuramina ir praskaidrina mintis, todėl labai gerai turėti šalia savęs gabalėlį šio akmens emocinio streso metu.

Namuose selenito akmuo neleis ramybės netrikdys išoriniai trukdžiai. Ši statulėlė „Andrėja“ gali būti puiki dovaną draugui ar artimajam įvairių švenčių proga. Ją galima statyti ant LED lempučių padėkliuko, kuris skleidžia įvairių spalvų šviesą (gali šviesti ir tik baltai), akmeninė statulėlė ją puikiai perteiks.

Tai suteiks jūsų namams žaismingumo ir neleis jiems tapti nuobodžiais. LED lempučių padėkliukas veikia tiek su baterijomis, tiek gali būti pajungtas tiesiai su laidu.

Selenito „Andrėjos“ aukštis iki 15 cm.

Galimi pasirinkimo variantai:

  • 5 Eur - Gludintas selenito akmuo „Andrėja“;
  • 9 Eur - Gludintas selenito akmuo „Andrėja“ ir LED šviečiantis padėklas.

Apie pardavėją

UAB "Maroko grožis"
Telefonas: 8 645 20646
El pašto adresas: parduotuve.atlas.art@gmail.com

loading...