Ilgalaikis gelinis lakavimas, grožio salone „Dalia", Vilniuje! Praskaidrinkite sau dieną ryškia ir blizgančia nagų spalva!

išparduota

Mielos dailiosios lyties atstovės, apgaubsite rankas išskirtiniu dėmesiu, juk dailiai sutvarkyti nagai — tai būtinybė kiekvienai, savo grožiu besirūpinančiai moteriai! Tad siūlome šaltą, niūrią žiemos nuotaiką praskaidrinti malonia grožio procedūra - ilgalaikiu geliniu lakavimu už puikią kainą!

Ilgalaikio gelinio lakavimo eiga:

  • Nago plokštelės nuriebalinamos ir padengiamos specialia baze, kuri stiprina nagą bei aprūpina jį vitaminais bei mikroelementais;
  • Ant bazinio pagrindo tepamas specialus gelis, kuris sulygina nago paviršių, keletą sekundžių rankos laikomos UV lempos šviesoje;
  • Nagai padengiami spalvotu geliniu laku ir keletą minučių laikomi specialioje lempos šviesoje;
  • Nagai padengiami apsauginiu sluoksniu ir dar minutę apšviečiami lempa;
  • Nagai nepraranda blizgesio! Ilgalaikis gelinis lakavimas išlieka net iki 3 savaičių!

Paslaugos trukmė: iki 30 min.

Grožio studija Dalia kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...