Įsigyk 3D dėlionę, net su 50% nuolaida tai puiki pramoga VISAI ŠEIMAI su NEMOKAMU pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota
Patinka dėlionės, loginiai žaidimai, tačiau nerandi nieko naujo ar įdomaus? Masinis.lt šiandien tau siūlo įsigyti  išskirtinę 3D dėlionę su NEMOKAMU pristatymu visoje Lietuvoje! Tai lengvos, nešiojamos ir įspūdingos trimatės dėlionės, kurioms sudėti nereikia nei klijų, nei žirklių pagalbos. 

3D dėlionė yra įvairių formų ir dydžių, ir yra tinkama visoms amžiaus grupėms. Loginiai galvosūkiai ir žaidimai yra naudingi visiems, kurie nori pagerinti atmintį, skatinti savo protinę veiklą,  padidinti IQ lygį ar tiesiog atsipalaiduoti nuo įtampos ir streso. 3D žaidimus taip pat turėtų rinktis tėveliai, kurie nori ugdyti vaikų intelektą ir išspręsti dėmesio, išsiblaškymo problemas. Šiuos žaidimus skatina žaisti mokyklose ir darželiuose, nes jie išlaiko vaikų dėmesį, užima juos valandų valandas bei moko siekti rezultato (sudėti figūrą).
Šios dėlionės žavios tuo, kad sudėjus pasirinktą figūrą (Eifelio bokštą, kruizinį laivą, Egipto piramidę, Baltuosius Rūmus, ar kt.)  galėsite savo darbu didžiuotis kiek tik panorėję. Jis tikrai papuoš tavo kambarį ir  galbūt net taps mėgstamo hobio išraiška.
Visos dėlionės pasižymi kokybe ir saugumu. Kainos priklauso nuo pasirinktos dėlionės dydžio ir sudėtingumo. 
Dėlionė skirta ne jaunesniems kaip 3 metų vaikams.


Apie pardavėją

Deividas Karosas
Telefonas: 8 683 63495
El pašto adresas: perkuos@gmail.com
Nuoroda:

loading...

Laisvalaikio pasiūlymai