Išpardavimas! Tik 19 Lt už itin stilingas pasirinkto modelio ryškiaspalves arba viensalves tampres!

išparduota

Nebijokite išsiskirti iš pilkos minios – juk pavasarį ir vasarą taip norisi kuo daugiau ryškių spalvų! Masinis.lt siūlo įsigyti aukštos kokybės stilingas, gerai priglundančias vienspalves tampres iš modalo arba spalvingas ir raštuotas tampres su ypatinga nuolaida.

Jeigu norite kiekvieną dieną atrodyti žavingai ir išskirtinai, šis pasiūlymas - kaip tik jums! Su šiuo Masinis.lt kuponu jums priklausys puikios kokybės stilingos, dailiai priglundančios tamprės, kurios tinka dėvinčioms S/M dydį.

Galimi pasirinkimo variantai:

Vienspalvės

Modalas yra prabangus pluoštas, gaunamas iš specialiai apdorojamos celiuliozės, savybėmis panašus į medvilnę. Modalas, kaip ir medvilnė, yra lengvas, švelnus ir patogus dėvėti. Gerai išlaiko formą ir puikiai prisitaiko prie kūno linijų, be to, nereikalauja ypatingos priežiūros. Išskirtinė šio audinio savybė ta, kad jis sugeria net 50 proc. daugiau drėgmės nei gryna medvilnė, nesivelia, nesipūkuoja. Drabužiai su modalu net ir po daugelio skalbimų išlieka minkšti, švelnūs, nepasikeičia jų spalva.

Galėsite rinktis iš žemiau nurodytų spalvų:

  • Juoda;
  • balta;
  • oranžinė;
  • tamsiai pilka;
  • šviesiai pilka;
  • mėlyna.

Dydžio išmatavimai:

Ilgis: nuo 90 cm (išsitempia iki 115 cm)

Klubų apimtis: nuo 55 cm (išsitempia iki 100 cm.)

Spalvotos

1 modelis

2 modelis

3 modelis

4 modelis

5 modelis

6 modelis

7 modelis

8 modelis

9 modelis

10 modelis

Dydžio išmatavimai:

Ilgis: nuo 90 cm (išsitempia iki 115 cm)

Klubų apimtis: nuo 55 cm (išsitempia iki 100 cm.)

Aukštos kokybės ir išskirtinių spalvų tamprės - dabar už labai puikią kainą. Įsigykite patogias ir minkštas, išskirtinių spalvų tampres. Jos pabrėš jūsų figūrą, lengvai priglus prie kūno ir suteiks komforto jausmą!

Dėmesio! Šio pluošto audiniai nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau juos reikia saugoti nuo didelio karščio, jei norite, kad kuo ilgiau tarnautų ir džiugintų originaliais raštais ir spalvomis.

Apie pardavėją

UAB Midlita
Telefonas: 8 686 04987
El pašto adresas: midlita@inbox.lt

loading...