Metalinis galvosūkis įdomiam ir naudingam laiko praleidimui!

išparduota

Kiekvieno iš mūsų smegenims pramankštinti kartais reikia įdomios veiklos. Masinis.lt šiandien kaip tik siūlo tokį žaidimą - metalinį galvosūkį su kuriuo ne tik atsiminsi vaikystę, bet dar ir turėsi įdomų bei naudingą užsiėmimą!

Įsigyk metalinį galvosūkį Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Galvosūkiai – vis dar smagus, įdomus ir madingas laisvalaikio leidimo būdas bet kokio amžiaus žmonėms, tad nepraleisk puikios progos įsigyti išties originalų, linksmą ir įtraukiantį žaidimą. Itin smagus ir intriguojantis metalinis galvosūkis lavins tavo loginį mąstymą bei intelektualinius sugebėjimus. Geriant kavą, ar sėdint prie televizoriaus ekrano lavink savo smegenų veiklą, pamėgink atskirti dvi metalines detales, o vėliau vėl surinkti. Duok pamėginti šeimos nariams, draugams ir kolegoms, pamatysi kaip net labiausiai išsiblaškiusius užvaldys azartas išspręsti šį galvosūkį.

Šio galvosūkio užduotis - išimti vieną detalę iš žaidimo ir po to ją sugrąžinti atgal. Šis galvosūkis ne tik smagus laiko praleidimo būdas, tačiau taip pat puiki, originali dovana ne tik artimam žmogui, bet taip pat kolegoms ir draugams!

Saldus pergalės jausmas, kai pagaliau galvosūkis išspręstas leidžia jaustis pakylėtam. Taigi šis galvosūkis smagus, įdomus ir madingas laisvalaikio leidimo būdas bet kokio amžiaus žmonėms.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...