Negadinkite akių! Itin patogi prisegamas mini šviestuvas!

išparduota

Dažnai būnate prie kompiuterio, skaitote prieš miegą knygas, žurnalus? Masinis.lt siūlo puikų daiktą, kad vakare sėdint prie kompiuterio, ar skaitant knygą būtų šviesiau! Prisegamas mini šviestuvas - puikus pagalbininkas, nes jį galite prisegti bet kur!

Įsigykite šviestuvą Vilniuje, Kaune už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Stilingo dizaino prisegamas mini šviestuvas tau padės prietemoje matyti kompiuterio klaviatūrą, taip pat knygos ar žurnalo lapus. Šis prisegamas šviestuvas gali būti tikras atradimas, nes jį gali prisegti bet kurioje vietoje. Ant kompiuterio krašto, knygos viršelio, ant savo drabužių ir visur kitus. Šviestuvas sukinėjasi į visas puses, todėl kad ir kur jį prisegsi, visada galėsi nukreipti šviestuvo lemputę reikiama kryptimi.

Mini prisegamas šviestuvas yra labai kompaktiškas, tačiau puikiai apšviečia. O jūs netrukdydami aplinkiniams galite naudotis papildoma šviesa. Šviestuvas yra neutralios baltos spalvos su juodos spalvos prisegimu. Lengvai įjungiamas ir išjungiamas. Tereikia paspausti šviestuvo gale esantį mygtuką.

Šis prisegamas šviestuvas idealiai tinka mokiniams, studentams ar dirbantiems vakarais. Taip pat mėgstantiems būti prietemoje ir norintiems negadinti savo akių!

Negadink akių - geriau naudok papildomą itin patogų mini prisegamą šviestuvą!

Šviestuvas šviečia baltai mėlyna LED šviesa.


Išmatavimai: ilgis - 6,5 cm, plotis - 1,5 cm, aukštis - 5 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...