Net su 46 % nuolaida įsigyk aukštos vokiškos kokybės ekologišką MK CLEAN valiklį - koncentratą tekstilės (500 ml) arba balzamą natūralios odos (250 ml)priežiūrai!

išparduota
Pamiršk nemalonias dėmes ant kiliminės dangos ar baldų – nuo šiol tavo namai spindėte spindės švara ir tvarka, o odiniai drabužiai bei avalynė atrodys nepriekaištingai – juk šiandien itin veiksmingos, aukščiausios kokybės ekologiškos priemonės bus tavo už be galo patrauklią kainą!

Rinkis aplinkai ir tavo bei aplinkinių sveikatai draugiškus produktus – juk jie efektyvumu nenusileidžia agresyvioms cheminėms priemonėms! Šiandien siūlome įsigyti aukštos vokiškos kokybės ekologišką MK CLEAN valiklį-koncentratą tekstilės (500 ml) arba balzamą natūralios odos (250 ml).

Ne paslaptis, kad daiktai ilgiau tarnauja ir ilgiau išlieka patrauklūs akiai, jei jais yra tinkamai ir laiku pasirūpinta! Daugelis mano, kad tekstilės ir natūralios odos priežiūra yra labai sudėtinga, todėl reikalauja valymo stipriomis cheminėmis priemonėmis, tačiau šiandien norime tau pristatyti ekologiškus produktus, kurie savo efektyvumu tikrai nenusileidžia įprastoms priemonėms, tačiau yra draugiškesni tiek tau, tiek aplinkai.


Aukštos kokybės ekologišką MK CLEAN valiklį - koncentratą tekstilės (500 ml) arba balzamą natūralios odos (250 ml) priežiūrai.


Valikiai pasižymintį šiomis savybėmis:

  • paskirtis: odinės avalynės ir drabužių, motociklų ir automobilių odinėms sėdynėms, jojimo balnams prižiūrėti;
  • taip pat tinka natūraliam akmeniui, medžiui, gumai, plastmasei prižiūrėti;
  • poveikis: izoliuoja paviršių nuo žalingo aplinkos poveikio, išryškina spalvas, blizgina;
  • sudėtis: simondsijos aliejus, augaliniai ekstraktai, vaškas ir apsauginis balzamas;
  • pagaminta: Vokietijoje.

Apie pardavėją

UAB "MK SERVICES"
Telefonas: 8 671 44781
El pašto adresas: kilimukai.lt@gmail.com
Nuoroda:

loading...