Nuo 14 Lt už praktiškus daiktus tvarkingiems žmonėms - dėklą dokumentams arba įdėklą į rankinę smulkiems daiktams ir dokumentams susidėti!

išparduota

Esate iš tų žmonių, kurie vertina precizišką tvarką? Jūsų piniginėje ir rankinėje vyrauja geležinė tvarka? O gal būtent apie tai svajojate? Jei taip, skubėkite pasinaudoti šios dienos Masinis.lt akcija ir įsigyti dokumentų ir rankinių dėklus už ypatingą kainą! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir jūsų rankinėje visada bus ideali tvarka!

Galimi pasirinkimai:

14 Lt - dėklai dokumentams

Dėklas turi 13 skyrių. Į juos galima sudėti tokius bilietus, pasus, kredito korteles, raktus, monetas, rašiklius ir kiti dokumentus. Šie dokumentų dėklai leis visus būtinus daiktus laikyti vienoje vietoje. Dėklas turi rakinamą skyrių monetoms bei atskirą skyrių raktams.

Spalvos:

Juoda

Ruda

Žydra

Žalia

Dydis - 24 x 13 cm, storis - 1,5 cm.

18 Lt - rankinės įdėklas

Įdėklas turi 13 kišenių, įskaitant du su užtrauktukais. Juose galima sudėti dokumentus, raktus, kosmetiką, piniginę, ausinės, MP3 grotuvą ir t.t. Su šiuo dėklu rankinukuose įsivyraus tvarka. Dvi rankenos leidžia patogiai įdėti arba ištraukti dėklą į arba iš rankinuko.

Spalvos:

Vyšninė

Ruda

Pilka

Oranžinė

Dydis - 29 x 17 cm, storis - iki 10 cm.

Apie pardavėją

UAB "Atrakcionada"
Telefonas: 8 672 55987
El pašto adresas: atrakcionada@gmail.com
Nuoroda:

loading...