Nuo 14,99 Lt už indaplovėms skirtas tabletes "Finish All In Power Ball", kurios ​​užtikrins švarą ir spindintį blizgesį!

išparduota

Pasirūpinkite savo indų švara! Dabar tai padaryti gali būti išties paprasta. Masinis.lt, galvodamas apie savo klientų poreikius, šiandien siūlo ypatingą akciją. Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite indaplovėms skirtas tabletes "Finish All in 1 Power Ball"!

Įsigykite prekę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Naujos putojančios tabletės "Finish All in IPower Ball" nuneša valomąsias daleles visur, kur jų reikia. Galingos valomosios medžiagos nuvalo net sunkiai įveikiamus nešvarumus, o skalavimo ir druskos funkcijos garantuoja puikų spindesį.

Naudojimo būdas: išpakuokite tabletę ir įdėkite ją į indaplovės dalytuvą. Jei pasirinkote trumpąją plovimo programą, geriausia tabletę "Finish All In Power Ball" padėti ant indaplovės dugno, šalia filtro. Tablečių druskos funkcija aktyvi ir minkštame, ir vidutinio kietumo, ir kietame vandenyje iki 21° dH.

Siūlome pasirinkti:

  • "Finish All in Power Ball", 26 vnt.;
  • "Finish All In 1 Power Ball Lemon", 48 vnt.;
  • "Finish All In Power Ball Lemon", 84 vnt.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...