Nuo 29 Lt už efektyvias procedūras plaukams - kirpimą, biopermanentinį plaukų garbanojimą arba plaukų tiesinimą keratinu - grožio salone "Klasika", pačiame Vilniaus centre!

išparduota

Ne veltui sakoma, kad plaukai – gražiausias moters papuošalas. Dėl to jie turi būti sveiki, stiprūs ir blizgantys. Masinis.lt ir pačiame Vilniaus centre įsikūręs grožio salonas "Klasika" ragina jus griebti šios dienos akcijos kuponą ir išbandyti vieną iš efektyvių procedūrų plaukams - kirpimą, biopermanentinį plaukų garbanojimą arba plaukų tiesinimą keratinu.

Žvilgantys, purūs ir stiprūs plaukai - tai nuostabi puošmena! Palepinkite save viena iš efektyvių plaukų struktūrą atkuriančių procedūrų ir mėgaukitės įspūdingo grožio plaukais.

Pasinaudoję šios dienos Masinis.lt akcija, galėsite pasirinkti vieną iš šių procedūrų:

29 Lt - plaukų kirpimas su atstatančia kauke

Procedūros eiga:

 1. Galvos plovimas šampūnu;
 2. Uždedama gydomoji, intensyviai maitinanti kaukė "CHI" kuri suteikia glotnumą pavargusiems, nusilpusiems, dažytiems ar sausiems plaukams;
 3. Uždedamas karštas kompresas padedantis geriau įsisavinti kaukei;
 4. Modelinis plaukų kirpimas pagal jūsų pageidavimus;
 5. Plaukų sušukavimas ir modeliavimas.
Procedūros trukmė: iki 1 val.

69 Lt - biopermanentinis plaukų garbanojimas

BIO permanentinio garbanojimo metu naudojamas naujos kartos bio permanentinis "Goldwell" preparatas. Minkštos formulės pagrindą sudaro Cysteamine, kuris savo sudėtimi giminiškas vienai iš plauke esančių aminorūgščių - cistein. Suteikia plaukams sveikų, lygios tekstūros, natūraliai atrodančių garbanų. Biopermanentinis garbanavimas išsilaiko nuo 3 iki 6 mėnesių. Procedūra nežaloja plaukų - tinka dažytiems, pažeistiems ir šviesintiems plaukams.

Procedūros eiga:

 1. Galvos plovimas;
 2. Plaukai susukami ant suktukų (suktukų dydis parenkamas pagal klientės pageidavimą);
 3. Plaukai suvilgomi specialiu preparatu (iki 25 min.);
 4. Plaukų plovimas;
 5. Ant plaukų dedamas fiksažas (iki 5 min.);
 6. Plaukai nuplaunami su balzamu;
 7. Plaukų džiovinimas;
 8. Pagal poreikį pakerpami plaukų galiukai
Dėmesio. Kuponas biopermanentiniam plaukų garbanojimui taikomas, jeigu jūsų plaukai ne ilgesni nei 35 cm. Ilgesniems plaukams bus taikoma priemoka.

Procedūros trukmė: iki 2 val.

129 Lt - plaukų tiesinimas keratinu

Ilgalaikis braziliškas plaukų tiesinimas su ”Salerm” keratinu - tai nauja plaukų priežiūros procedūra, atkurianti plauko struktūrą. Šios procedūros metu naudojamas keratinas - preparatas, skirtas specialiai plaukų tiesinimo procedūrai ir nesukeliantis toksinio apsinuodijimo. Tai natūrali medžiaga, padedanti plaukams atstatyti savo natūralias galias, grąžinti jiems šilkinį spindesį ir ištiesinti juos. Atlikus procedūrą, plaukai įgauna žvilgesio, tampa paklusnūs, idealiai tiesūs, lengvai šukuojami, atsparūs drėgmei. Efektas išlieka 4-5 mėnesius.

Šį procedūra tinka bet kokio tipo plaukams: nedažytiems ir chemiškai apdorotiems (dažytiems, šviesintiems, ar chemiškai sugarbanotiems);

Dėmesio. Kuponas galioja plaukams iki 30 cm ilgio. Ilgesniems plaukams bus taikoma priemoka.

Procedūros trukmė: iki 2 val.

Pasilepinti ir pasirūpinti savimi jūs kviečia grožio namai "Klasika" – tai prabangus, klasikinio stiliaus grožio salonas, sėkmingai pradėjęs veikti patogioje miesto vietoje Juozapavičiaus g. 2 (greta Žaliojo tilto). Čia kiekvienas svečias yra laukiamas ir svarbus,o paslaugos atliekamos naudojant tik geriausios kokybės produktus. Salone dirba patyrę specialistai: masažistai, kosmetologai, kirpėjos-stilistės, manikiūro bei pedikiūro meistrai. "Klasika" salone jūs pasitiks savo darbą išmanantys meistrai, kurie leis Jums pasijusti ypatingomis ir išskirtinėmis.

Apie pardavėją

Vitalija
Telefonas: 8 659 78780
El pašto adresas: cumakovavita@gmail.com

loading...