Pasveikinkite savo mamą originaliai! Vos nuo 12 Lt už graikinių riešutų rinkinius su išgraviruotais komplimentais, padėkojimais ar palinkėjimais mamai!

išparduota

Artėjant Motinos dienai pats laikas pasirūpinti originalia dovana ir nustebinti dėmesiu savo mylimą mamytę! Čiupkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir dovanokite graikinių riešutų kevalus su išgraviruotais komplimentais, padėkojimais ar palinkėjimais! Padovanokite mylimiausiam žmogui iškalbingą dovaną!

Galimi pasirinkimai:

12 Lt už 35 Lt vertės 10 vnt. graviruotų graikinių riešutų „Komplimentai mamai“ ENGRAVE.LT rinkinį

Komplimentai: Mano mama; Graži; Miela; Mylima; Rūpestinga; Protinga; Linksma; Šauni; Nuoširdi; Teisi.

15 Lt už 35 Lt vertės 15 vnt. graviruotų graikinių riešutų „Padėkojimai mamos dienos proga“ ENGRAVE.LT rinkinį

Padėkojimai: Ačiū Mama!; Už rūpestį; Už meilę; Už gėrį; Už globą; Už vargą; Už Saulę; Už šilumą; Už pamokas; Už tiesą; Už viltį; Už buvimą; Už laiką; Už juoką; Myliu Tave!

15 Lt už 35 Lt vertės 15 vnt. graviruotų graikinių riešutų su universaliais palinkėjimais ENGRAVE.LT rinkinį

Palinkėjimai: Meilės, sveikatos, laimės, sėkmės, bučkių, pinigų, džiaugsmo, ištvermės, tikėjimo, romantikos, įkvėpimo, kelionių, draugų, juoko, idėjų.

Dailiai atrodantys graviruoti graikiniai riešutai - tai originali puošmena jūsų namams dekoruoti ir nustebinti mylimą žmogų jaukia šventine smulkmena. Sužavės ir maloniai nustebins kiekvieną, mėgstantį netradicines, sentimentalias ir asmeniškas dovanas.

Engrave.lt įmonė teikia graviravimo ir pjovimo lazeriu paslaugas: „Dirbame nuo 2009 m. ir nuo to laiko esame įgyvendinę ne vieną interjero dizaino, reklamos ir kitų sričių projektą. Atliekame ir vienetinius užsakymus, todėl pas mus net ir pats paprasčiausias daiktas gali tapti išskirtine dovana sau ar artimajam!“

Apie pardavėją

www.engrave.lt
Telefonas: 8 601 58722
El pašto adresas: info@engrave.lt
Nuoroda:

loading...