Profesionali burnos higiena, odontologijos klinikoje „Odontologai Šeimai“, Vilniuje!

išparduota

Rūpestingai prižiūrėdami dantukus, išvengsite papildomų rūpesčių laukiant eilėje pas odontologą, kenčiant dantų skausmą ar varžantis dėl nemalonaus burnos kvapo. Griebkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir skubėkite į Vilniuje įsikūrusią kliniką „Odontologai šeimai“ – vos už 19.99 Eur Jums bus atlikta profesionali burnos higiena!

Ne paslaptis, kad norint užkirsti kelią dantų ir dantenų ligoms, būtina periodiškai – bent 1-2 kartus per metus – atlikti profesionalią burnos ertmės higieną. Jos tikslas – pašalinti dantų akmenis, stabdyti karieso, dantenų ir periodonto ligų atsiradimą bei atgaivinti burnos ertmę. Tad, jeigu gražia ir sveika šypsena norite džiaugtis kuo ilgiau, atkreipkite dėmesį į šios dienos pasiūlymą!

Taigi, visus tuos, kuriems rūpi sveika ir graži šypsena, kviečiame įsigyti Masinis.lt kuponą ir apsilankyti „Odontologai Šeimai“ odontologijos kabinete ir atiduoti duoklę savo dantukams.

Šios neskausmingos ir labai naudingos procedūros metu jums bus atliktos šios paslaugos:

  • Profesionali burnos higiena;
  • Akmenys nuvalomi ultragarsiniu skaleriu;
  • Visų danties poliravimas pasta;
  • Taip pat gydytojas odontologas patars, kaip taisyklingai prižiūrėti dantis namuose, nemokamai pakonsultuos ir rekomenduos jums tinkančią dantų pastą bei burnos skalavimo skystį.

Po tokios procedūros džiaugsitės komforto, švaros ir gaivos pojūčiu burnoje! Be to, tai visiškai saugi, natūrali ir dantų emaliui nekenkianti procedūra, kuri per trumpą laiką sugrąžina dantims natūralų baltumą.

Apie pardavėją

UAB "Stomatologai šeimai"
Telefonas: 8 644 09005
El pašto adresas: albertas.barkauskas@gmail.com
Nuoroda:

loading...