SANDĖLYJE! Kojos kauliuką atstatantis plokščiasis kojos piršto skėtiklis/separatorius!

išparduota

Turite nepatogumų dėl savo deformuoto kojos kauliuko? Ši problema dažnai iškyla tiek vyresnio amžiaus žmonėms, tiek jaunimui ir vaikams. Atsikratykite diskomforto jau dabar! Masinis.lt ir UAB „ORTOGAMA“ ragina jus pasinaudoti šios dienos akcija ir įsigyti specialų plokščiąjį silikonį kojos pirštų skėtiklį/separatorių kauliuko padėčiai koreguoti! Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite praktišką daiktą!

Pasinaudojus šios dienos pasiūlymu, jums priklausys plokščiasis silikoninis kojos piršto skėtiklis/separatorius kauliuko padėčiai koreguoti! Įsigykite kojos piršto skėtiklį Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Iššokęs pėdos kauliukas - tai didelių nepatogumų sukelianti kojos pėdos deformacija. Dėl šios problemos sunku išsirinkti tinkamą avalynę, dažnai vaikštant atsiranda skausmai pėdos dalyje ar kauliuko vietoje. Negydomi pėdų kauliukai darosi vis labiau skausmingi, taip pat deformuojasi ir kiti kojos pirštai.

Pėdų kauliuko deformacija dažniausiai atsiranda dėl aukštakulnių, labai nepatogios, šiek tiek per mažos avalynės. Todėl dažniausiai ši patologija susiformuoja moterims nei vyrams.

Kaip naudotis: reikia uždėti įtvarą ant pėdos ir didžiojo piršto. Miego metu įtvaras padeda atstatyti iššokusį kojos piršto kauliuką į vietą. Reikia palaipsniui didinti tempimo stiprumą. Tai visiškai neskausminga procedūra ir nesukelia jokio papildomo diskomforto.

  • Skėtiklis pagamintas su medicininiais geliais ir mineralinėmis alyvomis;
  • Apsaugo tarpupirščius nuo nuospaudų;
  • Padeda atstatyti kojos pirštus, kai atsiranda Hallux valgus (piršto kauliukas) ir jo sukeliamų problemų su pado pirštikaulio sąnariais;
  • Rekomenduojamas po Hallux valgus operacijos;
  • Pakuotėje 2 vnt.

Išmatavimai:

  • S dydis: skėtiklio ilgis 3.5 cm, aukštis - 2 cm, spalva permatoma balta;
  • L dydis: skėtiklio ilgis 4 cm, aukštis - 2 cm, spalva permatoma balta.

Naudojimas: Separatorius dedamas tarp didžiojo ir antrojo kojos piršto. Panešiojus, produktą galima praplauti po tekančia vandens srove ir nusausinti.

Apie pardavėją

UAB "ORTOGAMA"
Telefonas: 8 693 28844
El pašto adresas: info@ortogama.lt
Nuoroda:

loading...